Karadeniz Pet

Disi diye aldigimiz kus gercekten disimi ?

Kaç aylık bilemicem faka mavi erkek sarı dişi ve kızışmışlar

İkiside yaklasik 1 yasinda disiden emin olamiyorum erkek gibi hareket ediyor erkek disiden korkuyor surekli tetikte salma kafesnaldim nafile disiye gram ilgisi yok napicami sasirdim

Erkek 2-3 yasinda disi 1-1.5 aylik falan

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkek yavruydubbana geldiginde 11 aylik suanda tuyleri yoktu nerdeyse geldiginde . disiyi yeni aldim oda yaklasik 1 yasinda ama emin degilim disi oldugundan erkegin pesine dusuyor. Erkekse surekli urkek kaciyor

takımların çok güzel sadece biraz zamana ihtiyaçları var erklaşıyorlarsa yakında yumurta alırsınek büyük dişi küçük an

Cok teskkur ederim masallah nazar degmesin ancak mesajinizin sonunu anlayamadim rica etsem açıklarmsniz

erkek tamamdır dişi de zamanla kızışır anlaşıyorlarsa yakında yavru alırsın kardeşim

Evet yeşil kuşunuz kesinlikle dişi ve kızışmış durumda, mama+vitamin, kızıştırıcılar takviyesinde bulunarak süreci hızlandırabilirsiniz. Ayrıca yuva takılı olsun ve yükseğe koyun kafesi ve yem su bakımı mama verme süresi haricinde rahatsız etmemeye çalışın kuşlarınızı. Gerisini onlara bırakın. Zamanla olacaktır inşallah.

dişi çok küçük herhalde erkek kur yapmaya çalışıyor dişi de istemiyordur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:16 -->-> Daha önceki mesaj 13:14 --

ve erkek kızışmış dişi kızışmamış dişilerin kızışıp kızışmamasını anlamak için gaga üzerinde bulunan cere adı verilen renkli et parçası bulunur bu et parçası kahverengi olursa kuş kızışmış demektir

Erkeğin baskın olmadığı durumlarda

dışı erkeği dövüyorsa

bu düzeni değiştirmek için

ayırma yöntemi tercih edilebilir.

ben 1 hafta ayırdım birleştirdim sorun düzeldi.

ama ustalar 2-3 hafta ayırmayı öneriryorlar

erkek yuvalı ve asıl kafeste duracak.

sonra dişi asıl kafese 2 hafta sonra gelin gelecek ve sorun çözülecek:)

Son düzenleme:
kuşunuz dişi, bence de zamana ihtiyaçları vardır. biraz birbirlerine alıştıktan sonra çifteşeceklerdir.
dedikleri gibi siz yumurtalığı takın ;)

Geri