Karadeniz Pet

Dişi diye bildiğim kuşuma erkek diyenlerde oldun lütfen yardıım

• Konbuyu başlatan Serkan Yüksekkale
  • Başlangıç tarihi
S

Serkan Yüksekkale

Guest
Cinsiyet tahmininde bulanamıyorum dişi diye bildiğim kuşuma erkek bi mubiş daha aldım anlaşıyolar ama dişi kuşum sürekli kafa sallıyor sizce dişi midir ? erkek mi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşların resimleirni yüklersen yardımcı olabiliriz.

Forumda yeniyim nasıl yükleniyo bilmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:40 -->-> Daha önceki mesaj 11:29 --

KnWjZg.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:40 -->-> Daha önceki mesaj 11:40 --

wLnZm1.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:43 -->-> Daha önceki mesaj 11:40 --

Bilen yok mu ya acil yardım ediin

Erkek gibi duruyor

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Alalı 2 ay falan oldu aldığım kişi dişi demişti gagası falan dişiye benziyo ama cere rengi yanıltıyo sanki

Cereye bakmak gerek hele ki baş sallamaya başladıysa ki aynı durum benim başıma geldi erkek olduğu kesindir

Diğer erkek kuş bu kuşun ağzına kusuyo bunun bi anlamı var mı peki ?

Aynı cins iyi anlaşan kuşlar da kusabilir. Ayrıca yeni gelen kuş ortama alışana kadar diğer eski kuşun kusmasına izin de veriyor. Alıştıktan sonra o da baş sallamaya kusmaya başlıyor.

Teşekkürler yardımın için :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:56 -->-> Daha önceki mesaj 11:55 --

Bide baska bi kuşum var oda erkek elimi içeri girdirdiğimde bagırıyo gibi sesler cıkarıyo neden?

Rica ederim aynı duyguyu bende yaşadım severek aldığım kuşu değiştirmek durumunda kaldım :)

Bende aynı o şekilde olucak galiba elime falanda alışmıştı :)

Diğer erkek kuşun ürkmüş olabilir senden biraz uzak dur sonra alışır bence

Aynen bende değiştirmek zorundayım galiba :) elimede alışmıştı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:01 -->-> Daha önceki mesaj 12:00 --

Teşekkür ederim

İyi forumlar rica ederim yardımcı olduysa :)

Baska bi arkadaşta dişi ama henüz genc diyo ?

Burun delikleri etrafında beyazlık yok gibi geldi bana ayrıca hal ve hareketleri söylediğine göre diyorum erkek ama okuyan ustalar da cevap verirse kesinleşir

Neye göre dişi demiş o arkadaşın :)

Geri