Karadeniz Pet

dısı durmadan erkege gaga atıo bakarmısınız_?

göztepe1925

Meraklı Üye
arkadaslar erkek cıftlesmek ıstıo ayak atıo dısının yanına gıdıo kur yapıo azından yem werıo durrmadan dısı agag atıo erkek urkuo erkek hale dewam edıo dısı gaga atıo neden olabılır ? cok bagırıo ıkısde kafesten tunekten tunge yuvalıga cılt atıolar bıde cvplıyan arakdasalara tskler sımdıden

dişi için Daha zamanı gelmemiş bekleyin birde isterseniz kafesleri 1 hafta ayırın sonra asıl kafese erkeği sonrada dişiyi o kafese atın.

Az daha zamanı var bekleyin her şey zamanla olacaktır.

dısı ıle erkekgı ayırmı sımdı sonra gerımı bırlestrıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:30 -->-> Daha önceki mesaj 12:30 --

bıde cok bagrıolar asırı dısı duramıo yerınde nıjer tohumuda wermıstım zaten eslerdı gınede werdım

Sen 1-2 hafta ayır kuşları.

suan ayirdim erkek durmmadan disiyi cagrio kafasini eyerek disi kafeste cildirio tellerden obur erkegin kafesine gecmek icin disi acayip derecede hareketli asiri hemde burnuda baya kizismis durumda eslerdi birbirilerini kasiolardi erkek yem weriodu tabi bunlar disi istedigi zamn erkek yaptiginda disi gaga atyio bazen cildiriodu disi ucuo bagirio erkek urkuo erkegi kovaliodu gagaliodu ayirdim simdi acaba disiyi degistrsemmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:59 -->-> Daha önceki mesaj 14:01 --

fikir vercek yokmu

disinin burnu oyle boyle kizismis durumda degil esler ama istyince iste birbirinlerini kasio bazen cildirio o wuruo suan ayrdim disi yeni kafeste ciildirio tirmanio erkek gayet sakin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:21 -->-> Daha önceki mesaj 16:20 --

fotgraftaki disi profildeki kizismis durumda belli zaten

bikaç hafta beklet sonra yan yana koy ve gözlemle :)

olmassa gitcem 1 disi alcam kusu goturcem kendisi secsin disisini

bence işe yarar vermeyin ben yaptım aynı sorun bendede olmuştu yan yana getirdim şimdi ikiside çiftleşme peşinde :D

1 hafta sonra erkeğin kafese dişiyi at yada kısacası asıl kafeste erkek kalsın dişiyi başka kafese ayır sonra asıl kafese dişiyi at düzelir :D

sole biside war disi yuvaliga giriodu sabh klktigimda disi havada ucuo inanmicaksiniz ama yuvalik ustekine kafa atip gagasiyla tutunup cikiodu ve ozgurluk pesinde oluodu ve bn bunu engelledim yuvaligin ustune bozk kumbara kutuyu koydum ondanda piskolijisi etkilenip sinirlenmis olabilirmi 1 hafta sonra has erkegin kafesine koydugumda ayni sey olmaz umarim

Geri