petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi erkeğe kur yapıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bircee tarafından 12 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. bircee

bircee Guest

merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce erkek kuşuma yetişkin bir eş aldım hemen alıştılar hatta dişi kuşum erkeğine kur yapıyor erkek birkaç kez üstüne çıkmaya çalıştı ama hepsinin sonunda düştü ben henüz bir şey görmedim ama dişi kuşum yuvalığına girmeye başladı acaba dişi kuşum yakın zamanda yumurtlar mı ?

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Yuva hazırlığı yapıyordur dişi kuşunuz.. Sizin görmediğiniz bir anda çiftleşmiş olabilirler.. Yakında bolca ciftleşmelerine şahit olursunuz zaten.. Mama takviyesi yapmıyorsanız, 3 günde 1 mama verin kuşlarınıza..

3. bircee

bircee Guest

çok teşekkür ederim ben onlara haşlanmış yumurta ve mürekkep balığı kemiği aldım yumurtayı yemedi ama kemiği 2 günde bitirdiler umarım yavrularım olur :)

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    yumurtayı yemeyebilir,

bebe bisküvisi al muzlu olanlarından, havuc rendele, haslanmıs yumurtayı, yumurtanın kabugunu robottan geçir ver, yerler..

5. bircee

bircee Guest

çok teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş