petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi erkeğe neden pas vermiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Osman ÖZTÜRK tarafından 29 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    erkek görüldüğü üzere kur yapıyor ama dişi yuvalığın kapısına tünedimi yerinden kıpırdamıyor ne içeri erkeği alıyor nede içerde duruyor sadece kapısında tünüyor bu dişiden önceki 2 dişide kovalıyordu buda böle yapıyor fazla bilgim olmadığı için bu videoyu yükledim
    ]kur yapıyor - YouTube

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Dişi tam kızışmamış sanırım.. Erkeğiniz gayet sağlıklı.. inşaallah yavrularını görürsünüz

3. Doğukan ŞİMŞEK

sizin onları izlemeniz rahatsız ediyor olabilr çünkü beni dişi kuşum da onlar öpüşürken eğer baktığımı anlarsa hemen kafese uçuyor ve bir yerde okumuştum muhabbet kuşlarının çıftleşmes için çok göz onunde olmayan çok aşırı ses olmayan bir yer olması gerekiyormuş anladığım kadarıyla sizin kuşlar salonda bence ya kafesin yerini değiştirin ya da ne biliyim tvyi falan kapatın gerekirse odada bulunmayın...

Sayfayı Paylaş