petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi erkeği besliyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Duygu Koçak tarafından 4 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Duygu Koçak
    Gizli

Az önce tanık oldugum olaya göre bizim 2 yasındakı dişi 10 gun once aldıgım yaklasık 5 aylık erkek kusu besledigini gordum.Sizce erkegi yavrusu olarak gordugu ıcın mı besledı yoksa torun mu gelecek :D

2. Sevtap DERİN
    Gizli

Bence ufak olduğu için beslemiştir. :D Dişiler zor eş seçiyorlar. Ama umarım torun geliyordur :D Yuvalık tak :D

3. H. Mehmet YILDIZ
    Gizli

İnş torun gelir... :)

4. Duygu Koçak
    Gizli

Bu besleme olayını yaptıktan 2 saat sonra kanatlarını düşürdü ve öldü.. İshaldi sizce neden olmuş olabilir

5. Dilek M. Dönmez
    Gizli

İshaldi diyorsunuz buyuk ıhtımalle bıle demıyorum kı kusunuz hastaydı ve sız bunu farketmemıssınız basınız sağolsun.

6. Duygu Koçak
    Gizli

Coktan ishalde fakat ne tedavi uyguladiysam geçmedi saglikliymis çünkü otuyodu yemek yiyodu hareketliliği de. Aniden oldu peki bu ishal tam anlamıyla nasıl geçer ? Erkek de ishal çünkü

7. Hüseyin AKTAŞ

Hüseyin AKTAŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Benimde kuşuma eş almıştım 1. gün daha bi baktım besliyo falan mutlu olmuştum. Meğerse hasta olduğu için ölmesin açlıktan diye besliyomuş :S Geçmiş olsun...

8. Dilek M. Dönmez
    Gizli

avidiare dıye ishal ilaçı var onu kullanabılırsınız

9. Sevtap DERİN
    Gizli

Zaten dişi kuşlar genel olarak erkek hasta olduğunda onu besler. Genelde erkek dişiyi besliyor. Bu da öyle bir şey olmuş demek ki.

10. Sevtap DERİN
    Gizli

İshal ilacı al patates haşla yedir. Mutlaka dikkat et yoksa onuda kaybedebilirsin. Kuşlar hastalık konusunda hasas hayvanlar.

Sayfayı Paylaş