Karadeniz Pet

Dişi erkeği çok sıkıyor.

• Konbuyu başlatan Doğukan
  • Başlangıç tarihi
D

Doğukan

Guest
Benim dişi kuşum çiftleşmek istiyor eski eşi çiftleşmiyor diye onu kovalardı şimdiki eşini alalı 3 gün oldu hayvan daha yeni alışmaya başlıyor eve ama onu çok sıkıyor o nere gitse dişi peşini bırakmıyor vuruyor yem kusmak istiyor bu şekilde erkekleri çok sıkıyor şimdiki erkek yem yerken bile rahat yemiyor dişi gelcek diye korkuyor hem vuruyor hemde yem kusmak istiyor erkekde yeni olduğu için hareketsiz sesiz ne yapmalıyım erkekler bu şekilde dişiden korkak oluyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:11 -->-> Daha önceki mesaj 21:02 --

Birde erkekde ishal başlangıcı veya veya sonu var dışkıları yarı sıvı yarı şekilde oluyor.
Kuşu alalı 3 gün oldu.
R6V0Xn.jpg

78bqYl.jpg

AYqLAz.jpg

aBDLo7.jpg

zEV3AO.jpg

Ilk once erkegi ayir kafesleri yan yana dursunlar ve birbirlerini gorsunler 1 hafta kadar boyle kalsin sonra birlestir yuvalik varsa cikarki alismalarini engellemesin

Ilk once erkegi ayir kafesleri yan yana dursunlar ve birbirlerini gorsunler 1 hafta kadar boyle kalsin sonra birlestir yuvalik varsa cikarki alismalarini engellemesin

Erkek daha yeni geldi biraz beklesem eğer çiftleşme filan olmazsa sonra ayırsam mı daha iyi yoksa şimdimi erkek tüyde ve ishal galiba şuanda ne önerirsiniz ishal ve tüy için.

sen o dişiyi ver bana ya :D benimde erkek çok istekli ikisini birleştirince nolur bilmiyorum :D erkek hastaysa ondan bişi yapmıyodur birde yeni geldi iyileşsin bide alışsın ortama dişiyi haklar o sen rahat ol :)

sen o dişiyi ver bana ya :D benimde erkek çok istekli ikisini birleştirince nolur bilmiyorum :D erkek hastaysa ondan bişi yapmıyodur birde yeni geldi iyileşsin bide alışsın ortama dişiyi haklar o sen rahat ol :)

Kardeş ilk gün öyleydi ama dişinin baskısına dayanamadı ama dişi kuşum çok inatçı eve gelen misafirler ellerine alamıyor mavişimi dişime kıyamıyorumda 2 senedir benle ve konuşuyor dişi kuşum istekliinş bu erkekde istekli olur bide ishal ve tüy içn ne önerirsiniz :D
bu arada erkek kuşunuzun fotosunu atsanıza :D

Kuduruk dişi onu bizim coşkuna verecez aslında ama neyse.

Ayır kuşları kafesleri aynı yerde dursun görsünler birbirlerini erkek alışsın biraz sonra koyarsın.

ishali için yumurta haşla ver yada patates haşla geçirmezse ilaç veririsn tüy içinse vitamin kat suyuna
5RkQ4z.jpg

q2lW4d.jpg

m8zkP8.jpg

ishali için yumurta haşla ver yada patates haşla geçirmezse ilaç veririsn tüy içinse vitamin kat suyuna
5RkQ4z.jpg

q2lW4d.jpg

m8zkP8.jpg

Bütün yorumlar için teşekürler.
Erkek kuşunuz gibi bi kuş bulamadım maşallah çok güzel inşallah nazarım değmez :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 22:19 --

Kuduruk dişi onu bizim coşkuna verecez aslında ama neyse.

Ayır kuşları kafesleri aynı yerde dursun görsünler birbirlerini erkek alışsın biraz sonra koyarsın.

Ne kadar böyle yapayım? 1 hafta yeter mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri