Karadeniz Pet

Dişi erkeği delirtecek !!!!!!

• Konbuyu başlatan cagatay cicimen
  • Başlangıç tarihi
C

cagatay cicimen

Guest
Arkadaşlar bi el atsanızda muradlarına ersinler...

ARKADAŞLAR YAKLAŞIK 2 AY ÖNCE ALDIĞIM ÇİFTİMDEN ERKEK OLAN DİŞİYE YANAŞMIYOR..DİŞİ ÇOK İSTEKLİ VE SÜREKLİ KUR YAPIYOR,YUVAYA GİRİP ÇIKIYOR,2-3 KERE ERKEK DİŞİNİN ÜSTÜNE ÇIKTIĞINI GÖRDÜM AMA 5-10 SANİYE SONRA İNİYOR..:( HER TÜRLÜ KALİTELİ YEM VE MAMA TAKVİYESİ AYRICA VİTAMİN VERİYORUM TIK YOK..BULUNDUKLARI ORTAMDA UYGUN..SÜREKLİ FORMDAKİ KONULARI OKUYORUM AMA ERKEĞİN NEDEN BÖYLE YAPTIĞINA ANLAM VEREMİYORUM.ERKEK ÇİFTLEŞMEK İÇİN ÇABA GÖSTERMİYOR YADA İSTEKSİZ.BU ARADA IRK VE YAŞLARI NEDİR ACABA??NE YAPMALIYIM,YARDIM BEKLİYORUM.Ayrıca bu resimi 1 hafta önce çektim..dişinin çenesindeki kahverengi yer çok daha koyulaştı..
VyQklR.jpg

JEV0YE.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:22 -->-> Daha önceki mesaj 11:02 --

Moderatör tarafında düzenlendi:
ikiside yerli erkek kızışmış dişi kızışma durumunda üst üste çıkmalarıda çiftleşme hazırlıkları yuvalığa girme hazırlık belirtileri

hocam o nasıl bir tünek ? mazallah ince tüyler ayagına girse kangren olur. biz tülün tüylerinden korkuyorz iyi cesaret :)

:D arkadaşın dediği gibi bence tahta tünek al :D

yorumlara teşekkür ederim arkadaşlar....ip tünekleri değiştirdim tahta tünek taktım...