Karadeniz Pet

Dişi erkeği dövüyor kafayı yicem bi bakın

Gurkan22

Meraklı Üye
Dişi kuşum erkeği dövüyor. Erkek yanına grlince patır kütür dalıyor. Biz evde yokken gazeteleri yiyor dişiden söz ediyorum. Erkeğe yüz vermiyor yeminden suyundan gaga taşından vermiyor. Kısaca herşeye sahiplendi ayırdım olmadı kuşa 1 günde birşey oldu yazık erkeğim yerlerdeki yemleri yiyor korkusuna. Aynı tünekte durdurmuyor. Erkek yanına gidiyor tam yaklaşıcak yapıştırıyor allahtan kafes büyükte fazla hasar veremiyor. Bi yardım edin.

VSP355g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aynıı olayın tıpa tıp aysını bendede vardı ilk başlar erkek kuş yem yicek bi bagriyo dişi erkek kuş kafeste dönüyodu korkudan kafayı yemiştim sıkıntıda stresten kuşları 1 hafta filan ayırdım biliyorum çok az ama yinede işe yaradı çook az yaradı ama olsun kuşları ayır erkek kuş yuvalı olan kafeste dişide başka kafeste kalsın 15 gün 30 gün kalsın tabi benim gibi sabırsızsanız cok zor :D neyse ben bunları birlestirdim dişi kuş erkeke yem yediriyo yani izin veriyo su icmesine filan 2 hafta sonrada kasınmaya basladılar çok güzel di o duygu 1-2 hafta sonra yine erkek kuş dişiye kusmaya basladı ama halen gaga atiyo bagrıyo cıgriyo ama eskisi kadar deil araba sesi filan duyarsa dısardan bagrıyo yüksek ses duydumu :D
yani sabredin inşallah olur ben halen bekliyorum her gün düne göre daha iyi oluyolar :D

birde kuşlara 2 günde bi mama veriyorum ara sıra 3 de oluyor bide hobi e-s kullanıyorum faydasıda var

birde kuşlara 2 günde bi mama veriyorum ara sıra 3 de oluyor bide hobi e-s kullanıyorum faydasıda var
Saol teşekkür ederim ben 2 3 saat ayırdım işe yaramadı çift haneli benim kafes birde ozmn 1 2 hafta ayrı kalsınlar aşırı derecede kavga ediyorlar erkek karşılık vermiyor masum bebe gibi bi yerde duruyor aç aç içim acıyor elime alıp yediriyorum [emoji22]. Neyse ayırıyım ozmn tavsiye için tşk. Gazete yemeyle ilgili tavsiyen varmı acaba?

Gazate yemede benim erkekde çok yiyiyodu hele hele dişi kustan ayirdimi kafesin dibine gecip yem yiyip gazete de yiyiyodu yanlizliktan tuneke bile cikmiyodu mürekkeb zararlı ondan beyaz kagıt seriyorum buyuk resim kagıtlari var ondan

Beyaz kapıt zarar vermez demi bende ondn beri seriyorum beyazıda yiyorlar

Beyaz kagit dedim normal a4 kagdı zarar vermez gazate olursa daha kotu mürekkeb var

Hmmm tmm tşk beyaz kullanıyorun zaten ozmn sıkıntı yok ama inş bırakırlar yemeyi

Benim erkek dişiyi yanina koydumu birakti dişinin gönlünü almaya çalışıyo ama zor :D

Geri