petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi erkeği dövüyor kafayı yicem bi bakın

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gurkan22 tarafından 18 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Gurkan22

Gurkan22 Active Member

Beğenileri:
    28
    Dişi kuşum erkeği dövüyor. Erkek yanına grlince patır kütür dalıyor. Biz evde yokken gazeteleri yiyor dişiden söz ediyorum. Erkeğe yüz vermiyor yeminden suyundan gaga taşından vermiyor. Kısaca herşeye sahiplendi ayırdım olmadı kuşa 1 günde birşey oldu yazık erkeğim yerlerdeki yemleri yiyor korkusuna. Aynı tünekte durdurmuyor. Erkek yanına gidiyor tam yaklaşıcak yapıştırıyor allahtan kafes büyükte fazla hasar veremiyor. Bi yardım edin.

VSP355g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    aynıı olayın tıpa tıp aysını bendede vardı ilk başlar erkek kuş yem yicek bi bagriyo dişi erkek kuş kafeste dönüyodu korkudan kafayı yemiştim sıkıntıda stresten kuşları 1 hafta filan ayırdım biliyorum çok az ama yinede işe yaradı çook az yaradı ama olsun kuşları ayır erkek kuş yuvalı olan kafeste dişide başka kafeste kalsın 15 gün 30 gün kalsın tabi benim gibi sabırsızsanız cok zor :D neyse ben bunları birlestirdim dişi kuş erkeke yem yediriyo yani izin veriyo su icmesine filan 2 hafta sonrada kasınmaya basladılar çok güzel di o duygu 1-2 hafta sonra yine erkek kuş dişiye kusmaya basladı ama halen gaga atiyo bagrıyo cıgriyo ama eskisi kadar deil araba sesi filan duyarsa dısardan bagrıyo yüksek ses duydumu :D
    yani sabredin inşallah olur ben halen bekliyorum her gün düne göre daha iyi oluyolar :D

3. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    birde kuşlara 2 günde bi mama veriyorum ara sıra 3 de oluyor bide hobi e-s kullanıyorum faydasıda var

4. Gurkan22

Gurkan22 Active Member

Beğenileri:
    28
    Saol teşekkür ederim ben 2 3 saat ayırdım işe yaramadı çift haneli benim kafes birde ozmn 1 2 hafta ayrı kalsınlar aşırı derecede kavga ediyorlar erkek karşılık vermiyor masum bebe gibi bi yerde duruyor aç aç içim acıyor elime alıp yediriyorum . Neyse ayırıyım ozmn tavsiye için tşk. Gazete yemeyle ilgili tavsiyen varmı acaba?

5. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    Gazate yemede benim erkekde çok yiyiyodu hele hele dişi kustan ayirdimi kafesin dibine gecip yem yiyip gazete de yiyiyodu yanlizliktan tuneke bile cikmiyodu mürekkeb zararlı ondan beyaz kagıt seriyorum buyuk resim kagıtlari var ondan

6. Gurkan22

Gurkan22 Active Member

Beğenileri:
    28
    Beyaz kapıt zarar vermez demi bende ondn beri seriyorum beyazıda yiyorlar

7. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    Beyaz kagit dedim normal a4 kagdı zarar vermez gazate olursa daha kotu mürekkeb var

8. Gurkan22

Gurkan22 Active Member

Beğenileri:
    28
    Hmmm tmm tşk beyaz kullanıyorun zaten ozmn sıkıntı yok ama inş bırakırlar yemeyi

9. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    Benim erkek dişiyi yanina koydumu birakti dişinin gönlünü almaya çalışıyo ama zor :D

Gurkan22 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş