petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Erkeği dövüyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cüneyt Tanju Koçbil tarafından 28 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Cüneyt Tanju Koçbil

Beğenileri:
    0
    Çiftimin yavruları oldu. Yavrular 10 günlük kadar olduktan sonra dişi erkeği dövmeye başladı. Kafesin içinde yem dahi yedirmiyor. 2 sefer erkeği dişiden ayırdım. 3-4 gün ayrı tuttum. tekrar dişinin yanına koyunca dişi erkeği dövmeye devam ediyor. Yavruluğa hiç sokmuyor.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Erkeği ayırın dişi tek başına bakar yavrulara aksi halde ölümle bile Sonuçlanabilir. Dişiye de yumurta maması takviyesi yapın. Maşallah kuşlarınıza

3. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Muhtemelen dişi yavrulari kıskaniyordur.
    O yüzden erkeği ayirnanizi tavsiye ederim.
    Dişi ye mama takviyesi ile yavrulari besleyebilirsiniz.

4. Cüneyt Tanju Koçbil

Beğenileri:
    0
    Yavrular baya büyüdü. Tüylenmeye başladı. sanırım 1 haftaya yeme düşerler. Bu arada dişi tekrar yumurtlarsa yumurtalar boş olur diye erkeği bu gün dişinin yanına koydum. Dişi erkeği kovalıyor. Ama erkek karşılık vermiyor sadece kaçıyor. Bakalım yarında gözlemleyeceğim. Belki birbirlerine alışırlar tekrar.

Sayfayı Paylaş