petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Erkeği Dövüyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Tuğra Öztürk tarafından 27 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Tuğra Öztürk

Tuğra Öztürk New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle merhabalar. Dişi kızışma döneminde değilken erkekle gayet normaller kavga etme falan olmuyor hatta hergün sabahları birbirlerini kaşıdıklarını görüyorum ama dişinin çeresi kararmaya başladığında bişe oluyo erkeği dövmeye başlıyor bir seferinde kavga yüzünden erkeğin burun deliğinin etrafı kırılmıştı. Acaba sorun bende mi diye düşünüyorum dişi erkeği benden kıskanıyor olabilir mi erkekle oyun oynuyorum diye? Ne yapmalıyım sizce?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    Kabullenmemis olabilir dediginiz gibi kiskanclikta olabilir yem su ihtiyaçları dışında ne oynamalisiniz ne de salmalisiniz yuvalikta takılı olsun bu arada

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  4. Tuğra Öztürk

Tuğra Öztürk New Member

Beğenileri:
    0
    Yuvalık takılı zaten o zaman kafesin üstünü beyaz tülle örteyim sağolun.

Sayfayı Paylaş