petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Erkeği Dövüyor !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Hasan MERCAN tarafından 16 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Hasan MERCAN

Beğenileri:
    0
    Iyi günler. 9 10 aylık kızgın bir dişim var. Evlendiğim için pek ilgilenemediğimden yanına bir arkadaş almak istedim. Fakat dün erkeğin dişi tarafından gaga kısmının kanatıldığını farkett. Hayvanın yüzü baya kan olmuştu. Dişim bana alışık baya iyi aramız. Acaba bana alışık olduğu için mi böyle yapıyor yoksa eş tutturabilme imkanım var mı? Birde dişim biraz iri kuş. Hollanda ama baya yapılı. Yardımlarınız için teşekkürler..

2. ByNoName

ByNoName Member

Beğenileri:
    0
    benim dişi de iri tombul çok tatlı erkek biraz güçsüz ona göre benim erkeğide dövüyor sürekli 2 kere kanattı gözünün orası ve gagasının yanı şuan çok mutllular anlaştılar ama bilemiyorum imkanın kolaysa değiştirebilirsin

3. Hasan MERCAN

Beğenileri:
    0
    Hiç yanaştırmıyor dişi kendisine aksine ne zaman görse beni hemen tellere atlıyor. Zaten erkeği geri verdim vebaline girmek istemedim hayvanin.

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Birbirine zarar verecek derecede kavga eden kuşları ayırmakla en doğrusunu yapmışsınız. İnsana alışık eğitimli kuşların eş tutması biraz zor oluyor.

Sayfayı Paylaş