Karadeniz Pet

Dişi erkeği dövüyor

veysel boz

Meraklı Üye
kızgın erkeğe kızgın albino bi dişi aldım ikiside birbirinden kudurmuş fakat anlaşamadılar eşe atalı 4 gün oldu ilkten dişi ilgi gösteriyodu öpüşürken erkek ısırıyodu dişi korkup kaçıyordu şimdide dişi istemiyor en üst tünekte duruyor garibim erkekte tabanda duruyor çıkmaya korkuyor arada bi çıkayım diyor dişi vuruyo geri iniyo ne yapayım ayırmalımıyım beklemelimiyim dün mama yaptım normalde çok sever gelir yer hemen dişi var diye çıkamadı bile dişi doydu kenara çekildi ondan sonra yemeye başladı kılıbık :D :D

kafes düzenini çekip paylaşırsan bizimle iyi olur neyin ayırması bu kuşlar zaten birbirlerini tanımıyordular 4 günde kuş ayrılmaz şiddetli kavga var ise başka bir kuş ile değişin şayet öyle bir durum yok ise erkek zamanla baskın gelecektir güle güle besleyin

Ustaların dediği gibi henüz karar vermek için çok erken. Bekleyerek onlara biraz zaman tanıyın.

hepinize çok teşekkür ederim bende anlaşamıcaklar diye düşünüyordum biraz bekleyelim o zaman :)

Çok büyük kavga etmezlerse sorun etmeyin. Anlaşırlar bir süre sonra..

birde taze sıkılmış meyve suları versem zararı olurmu levent abi dut suyu portakal elma vs özellikle dut suyu biz çok tüketiyoruz evde bulunuyor hazır almıyoruz açıktan ev yapımı hafta 1-2 defa versem sıkıntı olurmu ?

Aynı Benim Kuşlar :D

birde taze sıkılmış meyve suları versem zararı olurmu levent abi dut suyu portakal elma vs özellikle dut suyu biz çok tüketiyoruz evde bulunuyor hazır almıyoruz açıktan ev yapımı hafta 1-2 defa versem sıkıntı olurmu ?

Meyve suyuna gerek yok.
Elma ve havuç rendeleyip yumurta maması verebilirsin.

Geri