petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi erkeği üst tarafa çıkarmıyor

Konusu 'Bakım Beslenme Üretim ve Yetiştirilmesi' forumundadır ve nosignal tarafından 21 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. nosignal

nosignal Guest

Merhaba arkadaşlar;

1 senelik bir çiftim var daha 1 aydır birbirlerine kur yapıp çiftleşme durumuna henüz geldiler. erkek ingiliz(biraz iri) dişi çek. erkek gayet güzel kurunu yapıyor, dişide kuyruğunu kaldırıyor ve çiftleşmek istediğini belirtiyor anladığım kadarıyla ama erkek bir türlü üzerine çıkamıyor, bazı zamanlar erkeği kafesin tüneğine çıkarmıyor,kafasından yakalıyor vs vs. ama 10 dakika sonra tekrar kur yapıyorlar.kusuyor,öpüşüyorlar.yuvaları takılı,içine ne koysam dışarı cıkarıyor,(kalın talaş).yuvayı dişi baya bi kemirdi.kafesin içinde herseyleri var(kemik,gaga taşı,kum). en son nijer tohumu aldım zaten ondan sonra kur yapmaya basladılar.biraz karışık oldu ama yardımlarınızı bekliyorum..

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Ikisininde fotograflarini yukler misin

3. nosignal

nosignal Guest

DİŞİ
    [​IMG][/url][/IMG]

ERKEK
    [​IMG][/url][/IMG]

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Cooook sirinler masallah ilk tecrubeleriyse dogaldir ciftlesememeleri insallah guzel haberlerinizi aliriz

5. nosignal

nosignal Guest

teşekkürler.ancak çok 1 sene oldu daha yeni yeni kaynaştılar. dişinin erkeği kafesin üst tarafına çıkarmaması neden peki?, bizde çok alıştık değiştirmede yapmayacağım,ancak dişi çok agresif erkeğe zarar verir mi?

6. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Cok asiri derecede kavgalari yoksa degistirmeyin derim erkegi neden kafesin ustune cikarmiyor onu bende bilmiyorum:)

Sayfayı Paylaş