petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi erkeğin gagasını kanatmış :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve M.Halik Kara tarafından 28 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. M.Halik Kara

Arkadaşlar dişi çok saldırgan napmalıyım sabah kalktım baktım ki erkeğin gagası üstten kalkmış kanamış ama kuş zinde sağlıklı görünüyor napıcam arkadaşlar lütfen yardım edin

2. Tunç ÇAĞATAY

Değiştireceksin hocam bugün öyle yapan yarın ne yapmaz ayırın hemen kuşları değiştirin dişiyi.

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    o hayvanı öldüre bile bilir degiştir hemen ayır

4. M.Halik Kara

kuşum önceden kuluçka geçirmiş anaç bir kuş yine de değiştireyim değil mi çünkü yanına bir sürü erkek attım hepsinide dövdü

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:43 -->-> Daha önceki mesaj 17:48 --

Kuşu değiştirdim inş. daha sorun olmaz

5. İbrahim ÇİÇEK

Beğenileri:
    0
    aynısı bnde de vardı erkeğin gagaya baktm kanamış ama erkeğin yüzünden di kuş yumurtaDAn ne zmn kalksa ayak atmaya çalışıyordu

Sayfayı Paylaş