petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi erkek anlaşmama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut aktaş tarafından 18 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar dişi kuşumun yanına erkek aldım dişi 1 yaşında erkekde 1 bucuk falan fakat cok kavga ediyorlar dişi dövüyor erkegi cok fazla aşırı derece dişiyle erkegi ayırdım dişi kafesden kac mış erkegin kafesinin üstünde içeri girmeye calısıo koyuyorum biraz sonra gine kavga salıyorum kuşları birbirnin peşindeler hep birini alıyorum götürcem öteki ötüyor durmadan bana eş tutmuslar gibi geldi aradada öpüşüolar fakat cokda kavga ediolar ne yapmam gerek

2. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
  3. Furkan YAMAN

Aşırı derecede kavga ediyorlar ise bence hiç uğraşma git değiştir getirdiğin dişiyi başka kafeste biiraz tut erkek ile ötüşsün sonra erkeğin olduğu kafese at dişi yi

4. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    dişi galiba kafesini sahip lenmiş 2 aydır bendeydi erkek aldım yanına neyse 2 hafta ayrı kalsınlar bakalım sonuca

5. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    eğer gene anlaşamazlarsa, erkeği veya dişiyi değiştirin.. Dişi yeni gelen erkeğe de aynısını yapabilir,

6. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    peki erkek dişinin eski kafesindemi yoksa erkekği başka kafesemi koydun

7. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    erkeği asıl kullandıgım kafesde dişiyi ayırdım arayada ötürcekdim görmesinler biraz birbirlerini

8. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Merhabalar. Eğer fazladan bir kafesiniz varsa 2sini ayrı ayrı kafeslere koyun yan yana. İyice alışsınlar birbirlerinin görüntü seslerine. Yine olmadı değiştirirsiniz eşi.

Sayfayı Paylaş