Karadeniz Pet

dişi erkek anlaşmama

umut aktaş

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar dişi kuşumun yanına erkek aldım dişi 1 yaşında erkekde 1 bucuk falan fakat cok kavga ediyorlar dişi dövüyor erkegi cok fazla aşırı derece dişiyle erkegi ayırdım dişi kafesden kac mış erkegin kafesinin üstünde içeri girmeye calısıo koyuyorum biraz sonra gine kavga salıyorum kuşları birbirnin peşindeler hep birini alıyorum götürcem öteki ötüyor durmadan bana eş tutmuslar gibi geldi aradada öpüşüolar fakat cokda kavga ediolar ne yapmam gerek

dişi kuş kafesi sahiplendiği için olabilir kavgalar kafeslerini ayırın bir süre. görmesinler biribirlerini daha sonra erkeğin olduğu kafese dişiyi atın

Aşırı derecede kavga ediyorlar ise bence hiç uğraşma git değiştir getirdiğin dişiyi başka kafeste biiraz tut erkek ile ötüşsün sonra erkeğin olduğu kafese at dişi yi

dişi galiba kafesini sahip lenmiş 2 aydır bendeydi erkek aldım yanına neyse 2 hafta ayrı kalsınlar bakalım sonuca

eğer gene anlaşamazlarsa, erkeği veya dişiyi değiştirin.. Dişi yeni gelen erkeğe de aynısını yapabilir,

peki erkek dişinin eski kafesindemi yoksa erkekği başka kafesemi koydun

erkeği asıl kullandıgım kafesde dişiyi ayırdım arayada ötürcekdim görmesinler biraz birbirlerini

Merhabalar. Eğer fazladan bir kafesiniz varsa 2sini ayrı ayrı kafeslere koyun yan yana. İyice alışsınlar birbirlerinin görüntü seslerine. Yine olmadı değiştirirsiniz eşi.

Geri