Karadeniz Pet

disi gaga atiyor

• Konbuyu başlatan yagmur efe
  • Başlangıç tarihi
Y

yagmur efe

Guest
Arkadaşım kızgn dısi wermisti, bende dişi kgaga atmasn die ondan 2ay kuck erkek aldim.erkek çok zıpır we eğlenceli ayni zamanda gozleri kapali bile sesler cikartiyor.ama dişi ye yaklastgında dişi kızıyor.ama erkk olan kusma hareketi yapıyor dişiye doğru. Biraz daha beklemelimyim?

Moderatör tarafında düzenlendi:
resim koysan daha ıyı olur bendede ole olmustu ama alıstılar pekı sendede sanırsam disi vardı yanına erkek aldın aynı durum bendede oleydi galıba ondan kaynaklanıyor cunku genelde erkegin kafesine dişi atılır tabiki ikisininde disi veya erkek olma olasılıgıda var. sen en ıyısı resim koy

uvts6.jpg

keşke erkeğide dişinin yaşında alsaydınız güzel haberlerinizi bekliyoruz

Biraz önce erkek kusark agzindan yem werdi dişiye gaga atmadi.ama hep dişietrafindn kowuyor gaga atarak.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:17 -->-> Daha önceki mesaj 15:13 --

keşke erkeğide dişinin yaşında alsaydınız güzel haberlerinizi bekliyoruz

Dişi ile anlaşamaz die korktugmdan biraz küçük aldim. Simdi mesela erkek kafasini arka kanatlarina sokmuş sesler cikartiyor, otuyor. Ben baya hewesliyim umarim çift olurlar

siz karşıdan gözlemleyin yanlarına gitmesin rahatsız olmasınlar zamanla birbirlerine daha da alışacaklardır ve yavru alma şansınız da olabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:19 -->-> Daha önceki mesaj 15:17 --

Biraz önce erkek kusark agzindan yem werdi dişiye gaga atmadi.ama hep dişietrafindn kowuyor gaga atarak.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:17 -->-> Daha önceki mesaj 15:13 --

Dişi ile anlaşamaz die korktugmdan biraz küçük aldim. Simdi mesela erkek kafasini arka kanatlarina sokmuş sesler cikartiyor, otuyor. Ben baya hewesliyim umarim çift olurlar

şiddetli geçimsizlik yoksa zamanla anlaşabilirler ama yok şiddetli geçimsizlik var ise erkeği veya dişiyi değiştirin derim

bence ikiside dişi açık mavi olanın boron deliklerine yakın beyazlık var koyu mavinin ise gagası kahverengi zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:30 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

koyu mavi kızısmıs degistireceksen acık maviyi degistir getirdigin yenı kusla daha ıyı anlasır

uvusp.jpg

Bunu dişi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:01 -->-> Daha önceki mesaj 15:42 --

uvvgf.jpg

pEKİ BU NEYİN GOSTERGESİDİR ?

Geri