Karadeniz Pet

Dişi Geldi :)

Mustafa ÇOLAK

Meraklı Üye
7mjXkY.jpg

P3j6q5.jpg

glQV55.jpg

9Xjq45.jpg

qqz8YR.jpg

NVjglL.jpg

aq7Mdg.jpg

ilk 5 resim yeni gelen dişiden , son 2 si erkeğimizden ...

Arkadaşlar merhaba :)

Bugün uzun zamandır beklediğim dişimiz geldi . İlk önce dişiyi nasıl buldunuz , fikirlerinizi merak ediyorum .
Dişim benim tahminlerime göre 4-5 aylık olabilir. Sizce dişi çiftleşmek için uygun mu ve eğer kızışmamışsa hangi besinleri kullanarak hazır hale getirebilirim?

VE yeni geldiği için hemen yanına atmadım en azından 10 gün böyle bekletmeyi düşünüyorum . sizce doğru mudur?

Yardımlarınızı bekliyorum :)

Son düzenleme:
dişi cek güzel erkek tüyde biraz korkmus gibi bekle yuvalık felan koyma kendi hallerinde kalsın biraz o dişi o erkegi yer gibime geldi

dişi cek güzel erkek tüyde biraz korkmus gibi bekle yuvalık felan koyma kendi hallerinde kalsın biraz o dişi o erkegi yer gibime geldi

hahah erkek dediğin gibi tüyde :) ama geldiğinden beri erkek kafese yapıştı dişiyi izliyor :) Peki sence dişi kızışmış mı?

Dişi 6-7 aylık gibi ufaktan kızışmaya başlamış. Bence hemen erkeğin kafesine koyunki gözü açılmadan erkek üstünlük kursun.

Bence bu iş olur dişi yavruluktan yeni çıkmış ikisininde renkleri çok iyi bence ilk başka kızıstırıcı falan verme eş tutunca ver

Bence bu iş olur dişi yavruluktan yeni çıkmış ikisininde renkleri çok iyi bence ilk başka kızıstırıcı falan verme eş tutunca ver

İnşallah :) Uzun zamandır bunu bekliyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:08 -->-> Daha önceki mesaj 17:40 --

Bu sabahtan beri 2side kafesin tellerine yapışmış vaziyette birbirlerini izliyorlar bu iş olucak gibi inşallah :)

Son düzenleme:
Erkek çok güzel maşallah... ve bir Sorum olucak Kuşunuzu dışarı saldığınz zaman kapı açık kalıyormukalıyorsa ne ile açık tutyorsunuz sürgülüya ondan sordum bnmkide sürgülü kağıt sıkıştırıyorum kuşkemiriyor???

Erkek çok güzel maşallah... ve bir Sorum olucak Kuşunuzu dışarı saldığınz zaman kapı açık kalıyormukalıyorsa ne ile açık tutyorsunuz sürgülüya ondan sordum bnmkide sürgülü kağıt sıkıştırıyorum kuşkemiriyor???

Öncelikle teşekkürler :) Erkek kuşumun kapısı hep açık , kapısı sürgülü değil o yüzden sıkıntı olmuyor. Ama tavsiyem eğer sizin kafesinizin kapısı sürgülü ise çengelli iğne ile tutturabilirsiniz :)

Geri