petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi günden beri yuvanın için böyle bakıo neden

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hasta8 tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    iyi işte yumurtaya hazırlanıyolar

2. hasta8

hasta8 Guest

hiç hareket etmiyolarki put gibi ler

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sorun yok dişi kendini hazırlıyo bu arada erkekin yapacagı bişey yok bu yüzden öyle dururlar bendekiler böyle bir hafta durup ç,fleştiler iki çiftimde şuan yumuta üzerinde

4. hasta8

hasta8 Guest

benim kin yumurta var kaliba kuyrugu oynuo

5. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sen kendini hazırla yumurtalar yolda bişey söylemek isterim dişi yumurta yapınca mama ver çünkü çok kötü oluyolar

6. Emre TURAN

Kardeşim açtığın diğer konuda da belirttim. Burada çoğu insan senin gibi kuşlardan yavru almak için emek veriyor. Biliyorum, heyecanını, sabırsızlığını anlayabiliyorum ama bu hayvanlardan da mucize bekleme. Durur, uçar, hoplar, zıplar, öter, ötmez, ölür...vs canlı sonuçta. Bu kadar kurcalama bu kuşları, kendi hallerine bırakmazsan istediğini elde edemezsin.

7. Ömer albayrak

yavrularım adlı konuya yardımcı olur musunuz yorumlarınızı bekliyorum

saygılarımla....

Sayfayı Paylaş