Karadeniz Pet

Dişi ile erkeğin beraber yuvalıkta yatması sorun olur mu ?

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
5. yumurta gelince dişi ile birlikte erkek te kuluçkada zaman geçiriyor. özellikle geceleri. yumurtalarla oynamıyor ses yok. bir sıkıntı olur mu yoksa doğal mı bu. daha önce görmedim çünkü.

bir de erkek çok sevimli dişi yi çağıracağı zaman yuvalığı kapı çalar gibi tıklatıyor dişi çıkınca besliyor :)

abi benim erkekte öyle yapıyordu yumurtayken yavrular çıkınca çıkıyor geceleri uyumak için giriyorlar muhtemelen :) allah analı babalı büyütsünn

Allah bizede nasip eder inşallah.

dokunma aşıklara...)))

dokunmuyorum zaten onlar mutlular öyle :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:07 -->-> Daha önceki mesaj 00:06 --

abi benim erkekte öyle yapıyordu yumurtayken yavrular çıkınca çıkıyor geceleri uyumak için giriyorlar muhtemelen :) allah analı babalı büyütsünn

sağol. işallah bakalım. gün sayıyoruz artık 8-10 güne ilk yumurtayı bekliyoruz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:08 -->-> Daha önceki mesaj 00:07 --

Allah bizede nasip eder inşallah.

işallah...

Dikkat et ilk kuluçkası ise yumurtalar çıkınca ustune basabilirler

erkek kuluçkaya yatmaz dişiye yem götüyordur dostum.

Hem çiftleşiyordur, hem dişiyi doyuruyordur, hemde yuva sıcaklığını dengeliyordur. Arada yumurtalara da yatıyordur. Erkeğin olayı ne ki zaten çalışıp didinsin de evini geçindirsin. Dişisini mutlu etsin. Emektar erkekler !!! yürüyün arkadaşlar :D

Hem çiftleşiyordur, hem dişiyi doyuruyordur, hemde yuva sıcaklığını dengeliyordur. Arada yumurtalara da yatıyordur. Erkeğin olayı ne ki zaten çalışıp didinsin de evini geçindirsin. Dişisini mutlu etsin. Emektar erkekler !!! yürüyün arkadaşlar :D

5. yumurtadan sonra çiftleşme bitti :) yani ben görmüyorum daha. ama dediğin gibi besleme ve kuluçkaa baya bi destek hatununa

Geri