Karadeniz Pet

Dişi iş görmez hale geldi :(

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6768
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 6768

Guest
2 yumurtasını tünekten yere yapan dişi kuş 3 yumurtayı yuvalığa yaptı ama bu seferde yumurtayı yemiş . daha demin baktığımda beni görünce çiftleştiler , canı yumurta isteyince yumurtlar yer artık öyle gozukuyo . dişiyi ayri bi kafese alıp erkeğe bir disi alicam dişi kus yumurtayi yemesini keserse onada erkek alicam

huylu huyundan vazgeçmez, yumurtayı dişinin yediğinden emin misin, erkek de yemiş olabilir? Çifti yeni mi aldın ya da yuva falan mı değiştirdin, dişinin 2. yumurtayı bu sebepten dolayı mı yere yapmış olabileceğini düşündüm de...

huylu huyundan vazgeçmez, yumurtayı dişinin yediğinden emin misin, erkek de yemiş olabilir? Çifti yeni mi aldın ya da yuva falan mı değiştirdin, dişinin 2. yumurtayı bu sebepten dolayı mı yere yapmış olabileceğini düşündüm de...

Erkek dişi ve yavruyu bir tane yuvalıkta eve getirdim eve geldiğimde dişi yavruyu parçalamıştı sonra yumurtladı iki tane yere 3. Yumurtayı da kesin o yedi çünkü erkek yuvalığa giremiyor .

Hocam o çiftten hayır gelmez bence ama son bir şans ver, dişiyi ayır, erkek yuvanın olduğu kafeste kalsın, en az 2 hafta ayrı kalsınlar, sonra bir kez daha dene ama bir kere kan tadını aldıysa sürekli yapar bunu, özellikle de kızgınlaştığında yuvadaki yavruları parçalar.

Muhammed Sen Çok Talihsizsin Yha Tövbe Allah'ım Güldüm Şu Sözüne ''Canı Yumurta isterse yumurtlar yer Artık''İnş Yeni Aldığın Dişi Böle birşey yapmaz..Hayırlı ÜRetimler olsun İnş..

Bencede o dişiyi ayır yazık olan yumurtalara sen Erkeğe yeni bir Dişi al.bu dişiyi ayrı bir şekilde bir süre beklet veya elden çıkar

Geri