Karadeniz Pet

dişi isteksiz

• Konbuyu başlatan Ahmet Aslan
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Aslan

Guest
merhaba arkadaslar 5-6 ay önce aldım erkek 2 seneden beri var. dişi yaşında yani kafa kısmından anladım ama burun rengi kahverengiye dönmedi bir türlü ve isteksiz. erkek olan istekli. dişi ile erkek çok iyi arkadaslar kafesleri vs temiz arada yuvalıgın dıştan üstüne çikip tahta kısmını ağzına sokuyolar kemirdiler arada yapıyolar hoşuna gidiyor demek ama isteksiz dişi ne yapim kızıstırıcı alimmi zararı varmı ?

kızıştırıcı alma bence nijer al daha iyi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:34 -->-> Daha önceki mesaj 20:33 --

zaten illa kahveye dönünce çiftleşecek diye bişey yok benimkiler kaç aydır kızışkın tık yok :D

genelde vardır hayır zararı yok kızışmaları için gerekli forumda bi çok kişi de kullanıyodur :) hergun bi çay kaşıpı koysanız yetşyo fazla koymayın yağlanma yapar çokta pahalı birşey değil ben 200gram 2 lirsya almıştım

genelde vardır hayır zararı yok kızışmaları için gerekli forumda bi çok kişi de kullanıyodur :) hergun bi çay kaşıpı koysanız yetşyo fazla koymayın yağlanma yapar çokta pahalı birşey değil ben 200gram 2 lirsya almıştım

teşekkürler yaz ayında vermeyin yazmıs herkes kafam karıstı halsizlik ishal yan etkisi varmıs yaz ayında

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:47 -->-> Daha önceki mesaj 20:39 --

resim atarsan iyi olur

VpX87j.jpg

qq8Q0q.jpg

Buda 1.5 ay önceki fotoğrafı

djZlrn.png

5-6 aydır beraberler ama eş tuttularmı.bir kaç konuda yine yazmıştım.kızıştırıcı vitamın mama ve nijer kullanabilirsin ve kuşları kızışıncaya kadar ayır derim

Geri