Karadeniz Pet

dişi kızgınlaştırma

• Konbuyu başlatan melihiyi
  • Başlangıç tarihi
M

melihiyi

Guest
eerkek kuşum gayet iyi kızgın ama dişi kızışmıyor ne yapabilirim ne vereyim

5 aydır bekliyorum zamanla alakası yok nijerde erkek te etkili oldu dişide tık yok

Havuç+Yumurta+Ballı bebe bisküvisi karışımından mama yap ve günlük verin. Eğer erkek ve dişi anlaşıyorsa ve dişi yaş itibari ile yumurtluyacak dönemede ise yumurta alırsınız

Aynı sorundan ben de muzdaribim lütfen bılenler bıldıklerının sadakasını paylaşarak versinler

Aynen ayni sorun bendede vardi surekli kizismasi icin ilgileniyordum baktim artik olmuycak umrumda degil ne haliniz varsa gorun dedim (Nijeri akilli yemligin icine katiyordum) 1.5-2 hafta sonra baktim kizismaya baslamis gaga etrafi kahverengi olmus fazla nijer verdigim icin 3 kuyruk tuyunu dusurmus malesef.

arkadaşlar ben yeni bi şey demiyorum benim için. nekton e denilen katki maddesi var mybest shopla iletişime geçerseniz detayli bilgi vercektir ben faydasini görür gibiyim bide yanina nekyon s yi alin oda güzel vitamin manalara ve suya uygulayan biliyorsunuz 2 sinide

Ben de boyle bir dertten MUZDARİBİM bir çözüm bulursan bana da özelden ilete bilir msnz? Tşkler.

anlaşılırmı

dışkıdan yumurtlamaya hazır olup olmadığı anlaşılıyor mu ?

Son düzenleme:
arkadaşlar ben yeni bi şey demiyorum benim için. nekton e denilen katki maddesi var mybest shopla iletişime geçerseniz detayli bilgi vercektir ben faydasini görür gibiyim bide yanina nekyon s yi alin oda güzel vitamin manalara ve suya uygulayan biliyorsunuz 2 sinide
Bu vitaminleri kullaninca kuşlarda ne gibi değişiklikler oldu aciklarmisiniz

Mobilden gönderildi.

ben evde tek çiftimle üretim yapmaya çalışıyorum, işim gereği kuşları yarıyıl tatili ve yaz tatili için süreki yer değiştiriyorum onun için yavru alabilmek için 1 yıla yakın bekledim dişi 1 yaşında. bol bol mama verdim, rahatsız etmedim, yüksek duvara astım şuan yavrum var. mamaya keçiboynuzu tozu ekledim. bir de kuşları rahat bıraktım, yani hep yavru vermeleri için psikolojik baskı yapıyordum :D en son canıma tak etti, tehdit ettim, 2 ay içinde yumurtlamazsanız sizi satacam dedim yumurtladılar :):)

Gerekli bakımları yap ve sabret eğer eş iseler yavrular gelir.

Geri