Karadeniz Pet

dişi kızışıkmı

yusufkral

Onursal Üye
slm muhabbe kuşunuu kıştıgını burnundan alarız biliyorum kahverengiyse kızışık ama benim dişi ceresi beyaz erkek dişiye kur yapınca hemen ciftleşme pozizyonuna gecgiyor kızışıkmı dişi kuyrunu haldırıp bekliyor erkek ama cıkmıyor oda cıksın diye erkegin araklarına kendini itiyor yani dişi kızışıkmı

Dişinin ceresinin kahverengi olmayında kızışmadığı anlamına gelmez. Çiftleşme isteği varsa kızışmıştır demektir. Erkeğin hazır olup olmadığı önemli.

onemli olan dis kizginlik degil ic kizginlik ben dolu kus gordum ceresi beyazken ciftlesiyorlar cere sadece cinsiyet ve kusun dis kizginligini gosterir saten ic sel olarak kizginsa her zaman ciftlesir

dişi pozisyona girmiş erkeğinde tık yok senin :) yemliğe nijer tohumu karıstır malum kıs ayındayız hava erken kararıyo ledden lamba yap fazladan 2 saat acık tut süreyi uzattıgında bahar ayında gibi hissedecektir o zaman cıkar tepesine ;)

dişi pozisyona girmiş erkeğinde tık yok senin :) yemliğe nijer tohumu karıstır malum kıs ayındayız hava erken kararıyo ledden lamba yap fazladan 2 saat acık tut süreyi uzattıgında bahar ayında gibi hissedecektir o zaman cıkar tepesine ;)

Isik guzel taktikmis :) benimkiler bos durmadigi icin hic bilmiyorum. :)

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Led isiklar lazer gibidir kusun gozlerini yorar insanda bile fena yapiyir karanliktayken baktiginda dusunsene kusu nolur hayvani strese sokarsn birakin kendi halerine erkek zamanla ogrenir merak etmeyin

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri