petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kızışmak zorunda mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve pırpır tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. pırpır

pırpır New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba iyi akşamlar benim dişi kuş 1 yaşını geçiyor erkekle iyi anlaşıyorlar yuvadan çıkmıyor bir iki kere çiftleşirken denk geldim ama dişinin burnu kahverengi filan değil daha bugüne kadarda hiç kuluçkası olmadı. illa kahverengi mi olması lazım yumurta verebilmesi için bu arada kanatlarıda sizdeki bilgiler gibi yumurtlamaya hazır dişi gibi duruyor kanatları düşürmüş kuyruk aşağıya doğru.

2. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    kahverengi olması şart değil benim dişide kızışmadan çifleşti 3. kuluçkasından iki adet yavrusu var şimdi tamamen şans ama

3. Mustafa Enes Gültekin

Beğenileri:
    0
    Yani ilk yumurtada az kuş çıkabilir örneğin 3 yumurtlar 2 çıkar gibi. Kızıştıktan sonra zaten siz akışına bırakın mama verin ama vitamin için :)

Sayfayı Paylaş