petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi kızışmaya başladı ama erkek yok ?????

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ufuk ALTUN tarafından 14 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ufuk ALTUN

benim dişi yavrular olunca erkeğini ve 1 yavrusunu öldürmüştü şimdi dişinin ceresinde kahverengileşmeye başladı kızışıyo yani ama ona çift almaktan korkuyorum onuda öldürür diye napmam lazım bana öneride buluncak varmı ? erkel alimmi ? almasam birşey olur mu? yada geçici çiftleştirmelik bir erkek nerde bulabilirim ? :)

2. Tuan MAKSEL

Gecici die bisey olmaz yavru almak istiyorsan es alcan ama yavru almasamda olur diosan es almican ole durcak sorun yok

3. Ufuk ALTUN

öldürür mü öldürmezmi ?

4. Tuan MAKSEL

Kardes bunu biz bilemeyiz kus kiskanmistir o an biseyo oldurmustur.yine oldurcek die bi garanti yok

5. Ufuk ALTUN

peki yeni alacağım kuşu dişininde beğenmesi sevmesi ve öldürmemesi için ne yapabilirim ? şu eşe atmak dedikleri mesela nedir nasıl olur ?

6. Tuan MAKSEL

Kuscuya goturup ordaki kuslarin arasina birakip birini secmesinden bahsediyorlar.

7. Ufuk ALTUN

ne kadar sürede seçer peki ?

8. Tuan MAKSEL

Bu kusuna bagli ama ben direk gozume hos gelen bi kusu secmistim erkek kusuma. Eve getirdikden 2 saat sonra anlasmaya baslamislardi.bence kusunun yasindan biraz daha buyuk bi kus al sabirla bekle yapicak bisey yok.

9. Ufuk ALTUN

peki, saolasın birader

Sayfayı Paylaş