petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Kuluçkada Aşırı Yıprandı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bymuhabbet tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. bymuhabbet

bymuhabbet New Member

Beğenileri:
    0
    Konu başlığında da belirttiğim gibi dişi şu an kuluçkada ve 5. yumurtasını yaptı. Son bir günde kuyruk tüyü dahil baya bi tüy döktü. Kuluçkaya yatmasından dolayıda göğsündeki tüyler baya bi gitmiş. Yuvalığın dışına hiç çıkmadığı için yumurtaları dolu mu boşmu diye kontrol etme imkanım olmadı. vitamin ve mama takviyesi yapıyorum. Şu aşamada daha ne yapmam gerekir acaba. Kuluçkayı sorunsuz atlatmasını istiyorum.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kaçıncı kuluçkası 1 2 ise sorun olmaz. Maşaallah kuşunuza bereketli üretimler olsun

3. bymuhabbet

bymuhabbet New Member

Beğenileri:
    0

Daha ilk kuluçkası. Benim de ilk üretim denemem. Onun için tedirgin olmuştum. Eğer bu durum normalse sorun yok. Cevap için teşekkürler

4. Kubilay ÇALIKOĞLU

Beğenileri:
    0
    Yumurta havuç maması takviyesiyle kuşunuzu güçlendirebilirsiniz zaten mama veriyorum yazmışsınız Hayırlı üretimler

5. stronger67

stronger67 New Member

Beğenileri:
    0
    hayırlı olsun göğüs tüylerinin dökülmesi normal

Sayfayı Paylaş