petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Kuş Agresif Olması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Can Bey tarafından 30 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    Dişi kuş yuvalığa giriyor çıkıyor erkek yuvalığın kapısında bazen bekliyor. Öpüşmede vs sorun yok ama bazen erkek kuş kuyruğuna dokunmaya çalıştığında yada yaklaşmaya çalıştığında dişi kuş kafa atıyor hızlı bir şekilde bunun nedeni nedir?

2. Adem HEND@N

Adem HEND@N New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşların kuluçka hazırlığına başlamış. Dişi yuvaya girip çıkarak kendini hazırlıyor. Erkek sabırsız çifleşmek istiyor ancak dişi erken olduğu için izin vermeyip kızıyor olay bu :) Yakında inşAllah yavru alırsınız.

3. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler :)Umarım alırız 1 ay oldu yeni yeni bu olaylar oluyor.kafa falan atınca acaba kavga vs mi ediyorlar diye düşündüm kavga etseler öpüşmezler birbirlerinin ağzlarına yem vermezler diye düşündüm.

4. Adem HEND@N

Adem HEND@N New Member

Beğenileri:
    0
    Doğru düşünmüssün kuşların yetişkinse sen yumurta beklemeye koyul :)

5. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    Yetişkin evet ikiside kızgın döneminde çiftleştiklerini görmedim bakalım ne zaman çiftleşip yumurta olacak :)

6. Adem HEND@N

Adem HEND@N New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kuşlar 2 defa 6 yumurta etti hiç çifleştiklerini görmedim ama :) Sakin bir yere koy kafesi beklemeye koyul :)

7. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah :) Bel altı hizasında duruyordu kuşlar sabah yüksek bir yere aldım dişi kuş yürürken ürküyordu biri falan geçitiğinde aşağıda durduğundan kafes şimdi yüksek bir yere koydum. 2 3 güne bir mama vermek için aşağı indirir mamayı koyar geri yerine koyarım kafesi bunun dışında rahatsz etmem :)

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Agresif degil oyun istemiyor bu kuşlar zaten kuyruklarina degilmesini pek sevmez zamanla güzel şeyler olur inşaallah

Sayfayı Paylaş