petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuş balkona çıkınca yuvalığa giriyor !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve stalkers tarafından 11 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. stalkers

stalkers New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 senedir baktığımız erkek kuşa 3 ay önce dişi kuş aldık ama hala yumurlamadı ? 2 haftadır birşey dikkatimi çekti babam haftasonları güneş görsünler diye kafesi balkona koymaya başladı. Kafesi balkona koyunca dişi kuş bir süre sonra yuvalığa giriyor çıkıyor içerdeyken odadayken 1 kere bile girdiğini görmedim ben ? Düşünceleriniz neler ?

2. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Dışardan rahatsız oluyordur.Kuşlar eş tuttuysa sabırlı olmanız gerekir yavru için. Yumurta maması verin. Ayrıca kuşları asla direk güneş ışığına maruz kalacak şekilde balkona koymayın.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bence de korktuğu içindir maşallah kuslariniza Güle güle besleyin fotoğrafta paylasirsaniz iyi olur

4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Yumurta istiyorsaniz sabit bir yerde olsun. Insan boyundan yuksek yerde olsa iyi olur.

5. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Totem mi yaptınız :)

6. karargahx

karargahx New Member

Beğenileri:
    0
    Benim dışı erkek 6-7 ay sonra anca yumurtladi 3 ay kısa süre bence beklemen lazım.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Balkona alışık olmadıkları için birisi görünce korkup kaçıyordur. Kuluçka beklenen çiftlerin kafesleri sabit bir yerde tutulup rahatsız edilmemeliler.

8. karargahx

karargahx New Member

Beğenileri:
    0
    Abi valla rahatsız edilmeme olayı biraz abartı ben hergün saliyordum yakaliyordumda genede oldu yumurta .. yumurta olduktan sonra disiye hiç ellemedim ama rahatsiz etmemeye calisiyorun

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. samikdem

samikdem New Member

Beğenileri:
    0
    Hazır konusu açılmışken şunu sorayım kuşu arasıra balkona çıkartıp balkonu ve çevreyi görmesini sağlarsak olası bir kaçış durumunda kuş balkonu tanıyıp gelirmi acaba?

Sayfayı Paylaş