Karadeniz Pet

Dişi kuş balkona çıkınca yuvalığa giriyor !

stalkers

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 senedir baktığımız erkek kuşa 3 ay önce dişi kuş aldık ama hala yumurlamadı ? 2 haftadır birşey dikkatimi çekti babam haftasonları güneş görsünler diye kafesi balkona koymaya başladı. Kafesi balkona koyunca dişi kuş bir süre sonra yuvalığa giriyor çıkıyor içerdeyken odadayken 1 kere bile girdiğini görmedim ben ? Düşünceleriniz neler ?

Dışardan rahatsız oluyordur.Kuşlar eş tuttuysa sabırlı olmanız gerekir yavru için. Yumurta maması verin. Ayrıca kuşları asla direk güneş ışığına maruz kalacak şekilde balkona koymayın.

Bence de korktuğu içindir maşallah kuslariniza Güle güle besleyin fotoğrafta paylasirsaniz iyi olur

Yumurta istiyorsaniz sabit bir yerde olsun. Insan boyundan yuksek yerde olsa iyi olur.

Totem mi yaptınız :)

Benim dışı erkek 6-7 ay sonra anca yumurtladi 3 ay kısa süre bence beklemen lazım.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi valla rahatsız edilmeme olayı biraz abartı ben hergün saliyordum yakaliyordumda genede oldu yumurta .. yumurta olduktan sonra disiye hiç ellemedim ama rahatsiz etmemeye calisiyorun

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hazır konusu açılmışken şunu sorayım kuşu arasıra balkona çıkartıp balkonu ve çevreyi görmesini sağlarsak olası bir kaçış durumunda kuş balkonu tanıyıp gelirmi acaba?

Geri