Karadeniz Pet

dişi kuş cıldırdı??

• Konbuyu başlatan Fatih ÇETİNER
  • Başlangıç tarihi
F

Fatih ÇETİNER

Guest
arkadaşlar dişi kuşum sanırım kafayı yedi çok ciddi anlamda hareketlenme 1 saniye bile kafesinde durmuyor..en kötüsüde kafasını yemliğin ayakları arsına sıkışıtırıyor..folluğadda girip çıkıyor ne yapıağımı bilmiyorumm..tavsiyesi olan varmı

yumurtlayacak mı yoksa yumurtladı mı kuşunuz

yok arkadaşlar yumurtlamadı ama sanırım kızıştı..acaba bulunduğu odada ayrı kafeste erkek sultan papağın var acaba ondan da etkileniyor olabilirmi?yada ona mı yapıyor bu hareketlerii..kendine zarar vericek diye korkuyorum..şimdi odadan çıkarttım..zaten eşini döve döve dayak manyağı yaptı..erkek zayıf düştü bugün yarın ölücekti buşiddet karşısında bende ölmeden değiştirdim..attım dişiyi salmanın içine anlaştığı erkeği aldım geldim.. kendini kafesin tellerine vuruyor sanki çıkmak için gibi..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:59 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

arkadaşlar buda videosu..ne yapmam gerekiyor bilmiyorum yardım lütfenn

dişinin anlamsız hareketleri - YouTube

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:00 -->-> Daha önceki mesaj 18:59 --

yok arkadaşlar yumurtlamadı ama sanırım kızıştı..acaba bulunduğu odada ayrı kafeste erkek sultan papağın var acaba ondan da etkileniyor olabilirmi?yada ona mı yapıyor bu hareketlerii..kendine zarar vericek diye korkuyorum..şimdi odadan çıkarttım..zaten eşini döve döve dayak manyağı yaptı..erkek zayıf düştü bugün yarın ölücekti buşiddet karşısında bende ölmeden değiştirdim..attım dişiyi salmanın içine anlaştığı erkeği aldım geldim.. kendini kafesin tellerine vuruyor sanki çıkmak için gibi..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:59 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

arkadaşlar buda videosu..ne yapmam gerekiyor bilmiyorum yardım lütfenn

dişinin anlamsız hareketleri - YouTube

görüntü karanlık biraz ama dikkatli bakınca ne yaptığı anlaşılıyor

Geri