petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi kuş cıldırdı??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fatih ÇETİNER tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Fatih ÇETİNER

arkadaşlar dişi kuşum sanırım kafayı yedi çok ciddi anlamda hareketlenme 1 saniye bile kafesinde durmuyor..en kötüsüde kafasını yemliğin ayakları arsına sıkışıtırıyor..folluğadda girip çıkıyor ne yapıağımı bilmiyorumm..tavsiyesi olan varmı

2. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    yumurtlayacak mı yoksa yumurtladı mı kuşunuz

3. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    dayarsan okadar nijeri olcağı buydu :)

4. Fatih ÇETİNER

yok arkadaşlar yumurtlamadı ama sanırım kızıştı..acaba bulunduğu odada ayrı kafeste erkek sultan papağın var acaba ondan da etkileniyor olabilirmi?yada ona mı yapıyor bu hareketlerii..kendine zarar vericek diye korkuyorum..şimdi odadan çıkarttım..zaten eşini döve döve dayak manyağı yaptı..erkek zayıf düştü bugün yarın ölücekti buşiddet karşısında bende ölmeden değiştirdim..attım dişiyi salmanın içine anlaştığı erkeği aldım geldim.. kendini kafesin tellerine vuruyor sanki çıkmak için gibi..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:59 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

arkadaşlar buda videosu..ne yapmam gerekiyor bilmiyorum yardım lütfenn

dişinin anlamsız hareketleri - YouTube

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:00 -->-> Daha önceki mesaj 18:59 --

görüntü karanlık biraz ama dikkatli bakınca ne yaptığı anlaşılıyor

Sayfayı Paylaş