petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuş eğitimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MUSTAFA EZEL tarafından 10 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. MUSTAFA EZEL
    Gizli

Arkadaşlar önceki açtığım konumda bazı arkadaşlar kuşumun dişi olabileceğini söyledi ve 2aylık flndır dediler
    Dişi kuşlar erkek lere göre az konuşurmuş doğrumudur hemen eğitime başladım yanına gidip kelimeleri tekrarlıyorum hiç cik diye ötmüyordu bugün ötmeye başladı yeni aldığımdan mıdır nedir daha 1 hafta olmadı alalı :).

-------------------
    EDİT :
    Arkadaşlar Kuşum Ufak olduğundanmıdır Yoksa Oyun amaçlımı yapıyor çözemedim ama Yem Yediğinde Biraz normal yiyor boyu yetmediği için eğiliyor biraz ama daha snra İçine Girmeye çalışıyor ve Giriyor :D

#1 MUSTAFA EZEL, 10 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 11 Eylül 2014
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Daha az kelime öğrenebiliyorlar. Ancak insana alışma konusunda erkek kuşlardan farkı yoktur.

3. MUSTAFA EZEL
    Gizli

Bu konuys izüldüm :( teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için 15-20 kelime öğrenirmi sizce

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kuşun kabiliyetine senin azmine bağlı biraz. :)
    Çok uğraşırsan 5-10 kelime söyler herhalde..

5. MUSTAFA EZEL
    Gizli

Teşekkürler

6. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    benim kuş 15 e yakın kelime söylüyor :D ama erkek :)

7. MUSTAFA EZEL
    Gizli

Dişiler daha az söylüyormuş malesef

8. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ben öyle birşey olacağına inanmıyorum o senin azmine bağlı bende 3 4 aylık yavru bi dişi vardı ben erkeğe kelime öğretirken o da arada mırıldanıyodu yani sürekli ilgilenirsen oda baya kelime söyler ilk olarak cicikuş ile başla :D en kolayı o oluyor onu söyledikten sonra gerisi geliyor :=)

9. MUSTAFA EZEL
    Gizli

Zaten ilk öğreticeğim kelime cicikuş herkes onu söyle diyor :) inş kuşum biraz fazla öğrenebilme yeteneğine sahiptir yardım ettiğiniz için teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:26 -->-> Daha önceki mesaj 01:21 --

Arkadaşlar Kuşum Ufak olduğundanmıdır Yoksa Oyun amaçlımı yapıyor çözemedim ama Yem Yediğinde Biraz normal yiyor boyu yetmediği için eğiliyor biraz ama daha snra İçine Girmeye çalışıyor ve Giriyor :D

Sayfayı Paylaş