Karadeniz Pet

Dişi kuş eğitimi

• Konbuyu başlatan MUSTAFA EZEL
  • Başlangıç tarihi
M

MUSTAFA EZEL

Guest
Arkadaşlar önceki açtığım konumda bazı arkadaşlar kuşumun dişi olabileceğini söyledi ve 2aylık flndır dediler
Dişi kuşlar erkek lere göre az konuşurmuş doğrumudur hemen eğitime başladım yanına gidip kelimeleri tekrarlıyorum hiç cik diye ötmüyordu bugün ötmeye başladı yeni aldığımdan mıdır nedir daha 1 hafta olmadı alalı :).

-------------------
EDİT :
Wr2GqP.jpg

Arkadaşlar Kuşum Ufak olduğundanmıdır Yoksa Oyun amaçlımı yapıyor çözemedim ama Yem Yediğinde Biraz normal yiyor boyu yetmediği için eğiliyor biraz ama daha snra İçine Girmeye çalışıyor ve Giriyor :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben öyle birşey olacağına inanmıyorum o senin azmine bağlı bende 3 4 aylık yavru bi dişi vardı ben erkeğe kelime öğretirken o da arada mırıldanıyodu yani sürekli ilgilenirsen oda baya kelime söyler ilk olarak cicikuş ile başla :D en kolayı o oluyor onu söyledikten sonra gerisi geliyor :=)

ben öyle birşey olacağına inanmıyorum o senin azmine bağlı bende 3 4 aylık yavru bi dişi vardı ben erkeğe kelime öğretirken o da arada mırıldanıyodu yani sürekli ilgilenirsen oda baya kelime söyler ilk olarak cicikuş ile başla :D en kolayı o oluyor onu söyledikten sonra gerisi geliyor :=)

Zaten ilk öğreticeğim kelime cicikuş herkes onu söyle diyor :) inş kuşum biraz fazla öğrenebilme yeteneğine sahiptir yardım ettiğiniz için teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:26 -->-> Daha önceki mesaj 01:21 --

Wr2GqP.jpg

Arkadaşlar Kuşum Ufak olduğundanmıdır Yoksa Oyun amaçlımı yapıyor çözemedim ama Yem Yediğinde Biraz normal yiyor boyu yetmediği için eğiliyor biraz ama daha snra İçine Girmeye çalışıyor ve Giriyor :D

Geri