Karadeniz Pet

Dişi kuş Erkeği dövüyor bakarmısınız lütfen

WhayBee

Meraklı Üye
S.a Kolay gelsin herkese. Arkadaşlar şöyle bir sorunum var. Dişi kuşun gagası koyu kahverengi şuan, erkeğin de Açık pembe. Dişi kuş 1 haftadır erkeği ısırıyor kovalıyor dövüyor. Erkek sadece kaçıyor aciz bir şekilde. Sizce ne olmuş olabilir çözüm bulamadım.

Erkek küçük muhtemelen dişiden

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Yer kavgası yapıyorlar. Dişi yem bile yedirmiyor erkege. Aksam uyurken yanında uyutmuyor vuruyor. Normalde de ısırıyo kovalıyor, erkek sadece kaçıyor

erkek olduguna emınmısın eger emınsen erkek daha kızışmamış dışı kızgın oldugu ıcın cıftleşmek ıstıyor o yuzden erkegı dovuyor

ikiside dişi olabilir :) belkide erkek tercihi farklıdır

Ayır onları bence yaşı gelmiş erişkin bir erkek alın

Yer kavgası yapıyorlar. Dişi yem bile yedirmiyor erkege. Aksam uyurken yanında uyutmuyor vuruyor. Normalde de ısırıyo kovalıyor, erkek sadece kaçıyor

Her seyden iki tane koyun kafese. Disi paylasamiyor belli ki, muhabbet kusunun disisi hic cekilmiyor bazen.

Resimde ekledim bakarmısınız, Mavi dişi erkek sarı sanırım. Kuşçuyada baktırmıştım
KlZJal.jpg
[/url][/IMG]

Cere belli değil sarının ama erkek gibi

Evet , bir önceki mesajda baska erkek al demişsin ama bunları ayıramam evdekiler falan bile alıştı :)

Dostum 2 yaşındaki dişinin yanına 2 aylık erkek kuş koyarsan döver. Ayır kuşları

dişi en fazla 1 ay büyük , 2 side yavruydu aldığımda. Aldığım kuşu bilmezmiyim ?

İmkansız :) dişi cere k rengi olmuş dostum erkek olan yavru daha

tabiki ikiside yavru , alalı fazla olmadı, ufacıktılar ikiside aldıgımda :)

Beyaz kuşunuz 7-8 aylık gibi gözünde halka oluşmaya başlamış yanlış bilecek durum yok gözüne bakın anlarsınız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:02 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

Yavru olsa beyaz kuş kızışmaz bu şekilde erişkin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:06 -->-> Daha önceki mesaj 17:02 --

Çözüm olarak ta kuşları ayırın

Geri