petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuş hakkında yardım arkadaşlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve DOĞAN ERHAN tarafından 26 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. DOĞAN ERHAN
    Gizli

Herkese merhabalar

Dişi kuşum kafeste erkek kuşla birlikte kafesin etrafındaki tül den koparmaya çalıştıgı tullerı yuvaya taşıyor.

Bu sizce yumurtlama hazırlıgı gibi bişeymi arkadaşlar :)

Çok acemıyım bu işlerde yardımınıza ihtiyacım var..

Yorumlarınızı esirgemez iseniz sevinirim..

Bu arada daha önce yuvaya girmiyordu hiçbiri lakın dişi kuş bu arada sürekli girip çıkıyor.

2. Aziz SARI
    Gizli

Aziz SARI Guest

Evet bu yumurtlama hazırlığı olarak görülebilir. Ama siz tülleri koparmamaları için tülün bir bölümüne talaş falan dökün onları yuvaya taşısınlar. Sakın yuvaya müdahale etmeyin yoksa sinirlenip yuvaya girmeyebilirler...:)

3. DOĞAN ERHAN
    Gizli

Aziz bey ben yuvayı takalı 3 hafta falan oldu bugun yerlerını degıstırıp sessiz ve sakın yere aldım.

Yaklaşık 2 aydır da birbirleri ile araları aşırı sıcak dıyelım baya bir kur var yani.

Ben kafesi taktıgımda alt tabakaya yuvalık kumu onun ustunede talaş serptım :))

Siz değerli arkadaşlardan çok şey öğrenmem gerekıyor

4. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    olabilir o kumaş hoşlarıına gitmişte olabilir ama yuvaya tasıdıgına göre yuvalıgı hazırlıyor kuslarınızın burunlarını cekiiniz koyuunz

Sayfayı Paylaş