petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi kuş hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve celikkolmert tarafından 29 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. celikkolmert

celikkolmert New Member

Beğenileri:
    0
    cere rengi koyu kahve iken simdi etrafi beyazlamaya basladi ne demek oluyor bu ?

2. Crowlie

Crowlie Guest

Kızgınlığı yavaş yavaş geçiyor demek oluyor.

3. celikkolmert

celikkolmert New Member

Beğenileri:
    0
    alali 1 ay olmadi aldigimda koyu kahverengiydi simdi erkek kusla gayet iyi anlastilar yem kusuyor erkek kasiyorlar birbirlerini ama disinin ceresi kenarlardan beyazliyor. anlasilan o ki bnm daha cok beklemem lazim ?

4. Crowlie

Crowlie Guest

Bilemiyorum ben beyaz gagalı aldım başta hata ettim eylülden bu yana tık yoktu bugun gittim kahverengi ve koyu mavi çereli 1 çift aldım birde yavruları var yuvalıkta 25 günlük erkek sürekli çiftleşiyor dişiyle.

5. celikkolmert

celikkolmert New Member

Beğenileri:
    0
    neguzel. ben degistirmeye kiyamam .beklemekten baska cagrem yok heralde .bakalim :)

6. Crowlie

Crowlie Guest

Başlarda ben de öyleydim fhatta bugün taşıma kafesine koyduğumda içim cız etti :) ama iyi mi oldu dersen bence iyi oldu

7. celikkolmert

celikkolmert New Member

Beğenileri:
    0
    Bnm erkek jumbo baya alıstı bana onu hayatta veremem zaten :) dişide şirin gayet acelemiz yok bekleriz artık napalım :)

8. Crowlie

Crowlie Guest

:) hadi bakalım en kısa sürede yavru alman dileğiyle...

Sayfayı Paylaş