petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuş Hiç Alışmadı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rossi tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Rossi

Rossi Guest

Dişi kuşu 1 ay önce eş olarak aldım. Bir ay geçti kuş hala benden aşırı korkuyor. 1 yaşında kuş yetişkin yani bunların hiçmi alışma şansı yok en azından benden kaçmasın yeter :confused::confused::confused:

2. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    daha önce kuşu besleyen ilgi gösteren olduysa bir ihtimal şansın var... ama kuş petshopta büyümüş ise işin çok mu çok zor..

3. Sevtap DERİN

Kritik dönemi ne yazık ki geçmiş. Bu saatten sonra çok fazla alışmasını bekleyemezsin.

4. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Sana yaklaşmaz ama güvenini kazanırsan senden de kaçmaz yani elinden birşeyler yer ufak dokunuşlara izin verir daha ötesi çok zor.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Alışacaklarını sanmıyorum.. Zamanla sizden korkmazlar sadece

6. Rossi

Rossi Guest

Ben den korkmasın yeter.Zaten yavru almak için aldım.Ben yanına yaklaşınca ne işle meşgulse herşeyi bırakıyor ben bi zarar vericemmi diye bana bakıyor.

Sayfayı Paylaş