Karadeniz Pet

dişi kuş kızışmıyor !!!!

Eren BAG

Meraklı Üye
dişi kuş erkeği aldığım zamn kızışmaya başladı bir ay sonra cerenin ortası kahverengi oldugu zaman kızışma durdu .eski haline döndü tekrar kızışsın diye 10 gün ayırdım .dişi kuşu başka bir kafese aldım ikisinede kırmızı biber ve havuç verdim yine kızışmadı vitaminde veriyrm baktm bir hareket yok birleştrdm acaba neden kızışmadı?kızıştırmak için başka ne yapmalıyım :?

yapacağını yapmışsın kardeşim sabret birde hasta değil değilmi dişi yaşı gelmemişte olabilir kaç aylık kuşunuz

1 yaşındalar aslında dişi daha hareketli erkek daha durgun ama cere renklerine göre erkek dah kızışkın dişi kızışkın değil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:58 -->-> Daha önceki mesaj 22:56 --

ayrıca dişi kuş 8 aydr bnde dah kızıştıgını görnedim erkekte yaklaşık 1.5 ya da 2 ay oldu alalı

erkekler çabuk kızışıyor dişi sana alışkın olduğu için kızışmıyor olabilir ama kızışmamış olupta yumurtlayan çok dişi var yaşıda gelmiş zaten çiftleşmeye uygun yani kızgın olunca pek bi fark olmuyor benim dişide kızgındı yine yumurtlamadılar kızgınlığı geçiyor şuan kurlar devam ediyor bakalım nolucak sen at tekrar dişiyi erkeğin yanına ortam oldumu yavrularlar kızışkın olması şart değil yani :)

dişi kuş kur yapıo sanki zaten ama kızışmadan olmuyor diye biliodum .teşekürler içim biraz rahatladı.:)

yok yok oluyor sen rahat ol :D bendede erkek bana alışkın konuşuyor oda çok kur yapıyor dişiye dişinin heryerini kaşıyor dişide izin veriyor :D

bende de tam ters dişi erkeği kşıyor erkek boynunu büküp başını kabartıyor .nadiren erek dişiyi kaşıyor :)

:D :D insana alışkın dişiler hep öyle oluyor ya bi arkadaş vardı forumda dişisi çiftleşmek için erkeği kovalıyodu erkekte kaçıyodu dişiden :D

:d :d :d :d :d :d :d

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:19 -->-> Daha önceki mesaj 23:18 --

:) :) :) :) :) :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:19 --

ilginiz için teşekkürler

:d :d :d :d :d :d :d

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:19 -->-> Daha önceki mesaj 23:18 --

:) :) :) :) :) :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:19 --

ilginiz için teşekkürler

ne demek ya ne güne duruyoruz burda :)

aga sen yapacagını yapmışsın ... benim kuşun ceresi beyaz ALLAH'a şükür 2 ayda bir çiftleşiyorlar o yuzden bakımı saglıgı yerinde olsun yaşıda uygun cere bazı kışlar için boş fasa fiso :)

aga sen yapacagını yapmışsın ... benim kuşun ceresi beyaz ALLAH'a şükür 2 ayda bir çiftleşiyorlar o yuzden bakımı saglıgı yerinde olsun yaşıda uygun cere bazı kışlar için boş fasa fiso :)

senin kuşların maşallahı var ya :D kızgın olmasada yumurtluyor demi yanlış bilgi vermiş olmayayım

taner elbete yumurtluyor sorun yok yaşı saglıgı yerinde olsun yeterlidir tabi birazda dişide istek olacak

sağlıkları yerinde erkekten çok dişi istiyor zaten :)

Geri