petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Kuş neden yumurtayı kırar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre oduncu tarafından 18 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Emre oduncu

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaslar bu gun dişi kuşum ilk yumurtasını yaptı ama kırmış hic rahatsız etmiyorum yumurtayı kırdıgınıda göğsundeki tuyleri ıslak gorunce yuvalıga bı bakıyım demiştim baktım yumurta ortasından delinmiş neden kırmış olabilir ilk kuluckası ve 2 gun sonra gene yumurtlayacak onuda kırarmı

2. Tuan MAKSEL

Ilk yumurta genelde bos olur o yuzden kirmis olabilir bunun disinda. Yerini begenmeme,sitres,kalsiyum eksikleri gibi etkenlerdende kirabiliyor bunun icinde yumurtanin bos olma durumuda var dedigim gibi.kalamar kemigi yoksa takin. Iyi aksamalar

3. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Mürekkep balığı kemiği varmı kafesinizde eğer yoksa kalsiyum eksikliğinden dolayı kırmış olabilir.

4. Ertan81

Ertan81 Guest

Benimkide bugün 3. yumurtasini yapti, 1 tanesini kirdi suanda 2 tane kaldi ama 1 tanesi catlak gibi yuvaya yanasmiyorum kiracak diye hepsini.

5. Emre oduncu

Beğenileri:
    0
    kalamar kemigi var bayada kemiriyo suyunada vitamin koyuyorum işallah dediginiz gibi bos oldugu icin kırmıstır

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu yumurtasini neden kirar

,
  2. muhabbet kusu yumurtayi neden kirar

,
  3. muhabbet kuşu neden yumurtayı kırar

,
  4. dişi muhabbet kuşu yumurtasını neden kırar,
  5. muhabbet kuşları yumurtalarını neden kırar,
  6. muhabbet kuşları neden yumurta kırar,
  7. muhabbet kusunun 2.yumurtasini kirar