Karadeniz Pet

Dişi kuş sürekli uyku halinde ve kabarık duruyor ?

r.guclu3535

Yeni Üye
Herkese hayırlı üretimler arkadaşlar. Müsait olan arkadaşlara şöle bi sorum olucak. Elimdeki ingiliz kırığı olan kuşlarımdan bi çift kuşta dişi olan sürekli uyku halinde ve kabarık ve bu kuş diğer kuşlara nazaran üç dört kat daha fazla yem tüketio. Tüm kuşlarıma bakım metodum şöyle ayna en az iki kereçimlendirme yem haftada en az ikikere supravit forte ile vitamin takviyesi kafeslerse kum ve mineral bloklar var. Günlük suluktaki suyun değişimi. Sebebi ne olabilir bi yorum yapabilecek olan varmı acaba ? Bu kuştan daha önce yavru alındı.
71e392b71e7a5a6fa7d927ffacc85d5b.jpg

Kuşunuz ishal gibi. İshal olan kuş halsiz ve kabarık olur. Fakat daha fazla yem tüketiyor demişsiniz bilemiyorum. Siz dışkısını kontrol edin popo kısmına yapışma felan varsa hemen veterinere danışmanız lazım. Patetes haşlayıp verebilirsiniz, yemini aspurla değiştirin, vitamin takviyesini kesin, birde pirinç suyu verebilirsiniz benim bildiğim bu kadar üstadlar daha yardımcı olacaktır geçmiş olsun...

Öncelikle ilginiz için teşekkürler. Ancak ben kuşta ishal gözlemlemedim kuşun bende bulunma süresi üç ay filan. Öncesinde üretici olan başka bi arkadaşımdaydı geldiğinden beri bu durumda.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:01 -->-> Daha önceki mesaj 16:02 --

55c71741c6f805e52aafb1440f961af5.jpg

Dışkısı bu şekilde arkadaşlar lütfwn bi yorum...

Son düzenleme:
Geri