petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kus tel izgaraya yumurta hazirligi yapıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yılmaz Gazi tarafından 25 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Yılmaz Gazi

Kafesin çift hane 2 çift kus var. Yuvaligi kafesin içine koyamam. Kuşu yuvaliga nasil alistiririm. 1 haftaya yumurtlar

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Yuvalıgı taktgnızda en ufak bir tırtıklamada mı yok?

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yumurtayı gördüğün gibi yuvalığa koy, sonraki yumurtladıklarını da koy. Belki alışır.
    Yuvalık içine aroması güzel şeyler serp çok az miktarda. Örnek: Keçi boynuzu tozu, vanilya, limon kabuğu rendesi, tarçın..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:55 -->-> Daha önceki mesaj 23:54 --

Ayrıca çiftleri paravanla ayırmalısın ortadan.. Yumurtayı kırabilirler bu haliyle.

#3 Levent ACAR, 25 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 26 Ağustos 2014
  4. Yılmaz Gazi

Geçen kasimda kuş giriyordu yuvaliga bana kizdi galiba kaç aydir yaklasmiyor yuvaliga.
    Çift haneyi ayirmistim ortadan tel izgara ve sert plastikle . bekleyip göreceğiz artik. Umarim yuva liği kullanır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:03 --

Kalamar kemiğini iyi tirtikliyor yuvaliga alissa onuda tirtiklayacak ama girmiyor.

Bende tüneklerin yönünü değiştirdim. Yuvalıgın girişine göre ayarladım belki hoşlarına gider.

#4 Yılmaz Gazi, 26 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ağustos 2014

Sayfayı Paylaş