Dişi kus tel izgaraya yumurta hazirligi yapıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yılmaz Gazi tarafından 25 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Yılmaz Gazi

Kafesin çift hane 2 çift kus var. Yuvaligi kafesin içine koyamam. Kuşu yuvaliga nasil alistiririm. 1 haftaya yumurtlar

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    2
    Yer:
    istanbul, pendik
    Yuvalıgı taktgnızda en ufak bir tırtıklamada mı yok?

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. Levent ACAR

Levent ACAR Profesyonel

Beğenileri:
    183
    Yer:
    İstanbul / Maltepe
    Yumurtayı gördüğün gibi yuvalığa koy, sonraki yumurtladıklarını da koy. Belki alışır.
    Yuvalık içine aroması güzel şeyler serp çok az miktarda. Örnek: Keçi boynuzu tozu, vanilya, limon kabuğu rendesi, tarçın..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:55 -->-> Daha önceki mesaj 23:54 --

Ayrıca çiftleri paravanla ayırmalısın ortadan.. Yumurtayı kırabilirler bu haliyle.

#3 Levent ACAR, 25 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 26 Ağustos 2014
  4. Yılmaz Gazi

Geçen kasimda kuş giriyordu yuvaliga bana kizdi galiba kaç aydir yaklasmiyor yuvaliga.
    Çift haneyi ayirmistim ortadan tel izgara ve sert plastikle . bekleyip göreceğiz artik. Umarim yuva liği kullanır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:03 --

Kalamar kemiğini iyi tirtikliyor yuvaliga alissa onuda tirtiklayacak ama girmiyor.

Bende tüneklerin yönünü değiştirdim. Yuvalıgın girişine göre ayarladım belki hoşlarına gider.

#4 Yılmaz Gazi, 26 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ağustos 2014

Sayfayı Paylaş