petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Disi kus yemligi bosaltiyor!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan Gungor tarafından 26 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar, disi kusumun kotu bir aliskanligi var. Yemlige kafasini sokup yemleri kafesin tabanina atiyor. Yeni kafes aldim alti tel izgara gene vazgecmedi huyundan. Yemler hep telef oluyor, bir de simdi izgara tel var yalniz biraksam ac kalacaklar diye korkuyorum. Nasil vazgecer bu huyundan, benzer sorun yasayan var mi?

2. Naim Boysan

kusunuz tekse hemen bir es alin

3. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    3 hafta once es aldim. Anlasmaya basladilar ama daha eslesmediler. Kizginlikitan mi yapiyor sizce?

4. faramir33

faramir33 Member

Beğenileri:
    0
    benim erkek ve dişi akıllı yemlik varken yapıyordu onu

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Dönemsel bu huysuzluk geçene kadar ızgarayı çıkart istersen, döktüklerini yesinler.

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Akıllı yemlik öneririm elimde 2 adet akıllı yemlik var bu tarz sıkıntı olan olursa takıyorum 1 hafta 10 gün sonra çıkarıp normal yemliği takıyorum unutuyorlar

Sayfayı Paylaş