petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Disi kuş yumurtaya devam etmedi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emre kaya tarafından 7 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. emre kaya

emre kaya New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba beyler öncelikle hayırlı ramazanlar gecenlerde yine konu acmistim dışı kuş yumurta yapti diye şuan hayla 1 tane yumurtası var yumurta yapmadı 3 gün geçmesine rağmen ve yumurta yada oturmuyor biyerde okumuştum 7 gün yumurtaya oturmasa bile bozulmazmis 7gun sonunda tekrar yumurta yapmasa olan yumurtayi yuvaliktan cikarayimmi şimdiden tesekurler iyi hobiler

2. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Kizginlik yumurtasidir buyuk ihtimalle. Yarin da yumurtlamazsa alin yumurtayi

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. emre kaya

emre kaya New Member

Beğenileri:
    0
    Ben kuşu aldigimda 1 yumurtası vardı yumurtayi almadim ben eve getirdigimde ertesi gün 1 tane yapti evde yani toplamda 2 yumurta yapmış oluyor kuş yinede kızgınlık yumurtası midir ?

4. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    209
    İyi gunler kizginlik yumurtasi degil yer degisikligi kuslari olumsuz etkiler yetine alisana kadar yumurtlamayabilir karakterine gore degisir kusun .

5. emre kaya

emre kaya New Member

Beğenileri:
    0
    Anladim tesekurler alayimmi yumurtasını kalsın mi

Sayfayı Paylaş