petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuş yumurtlayacakmı yoksa kızışıyormu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Akgün BİNGÖL tarafından 2 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Akgün BİNGÖL
    Gizli

arkadaşlar benim dişi muhabbet kuşu yuvaya giriyor hiç çıkmıyor mamoş gidiyor dişi kuş delikten kafasını uzatyor yem veriyor kaşıyor sonra tekrar içeri giriyor dişi kuş dışarı çıktığı zaman gözleri kapalı nefes alış verişinde vücudu oynuyor yani poposu suanda gene aynı şeyi yem vermeyi yapıyorlar dün elime attım poposunun deliği biraz açılmış ama yumurta değil genişlemiş biraz koydum yuvaya tekrar girdi çıkmadı sizce yumurtamıdır? yoksa dişi hastamı

2. Lütfi ÖZER
    Gizli

dişi yuva yapıyor

3. Akgün BİNGÖL
    Gizli

ama içerde sadece duruyor baska yaptıgı bsy yok?

4. Lütfi ÖZER
    Gizli

:))) tamam yumurta atacak işte hemen yumurta atmasını beklemeyin zaten .

5. Akgün BİNGÖL
    Gizli

valla yumurta beklemiyorum:) yani sürekli girmesi heycanlandırıyor :) ilk yumurta olacak :) olursa eğer :)

6. Akgün BİNGÖL
    Gizli

bu arada dişinin dışkısı büyümüş normalden çok büyük

7. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    o zaman yumurta geliyor , hadi hayırlı olsun :)

8. Umutcan AĞLAR
    Gizli

Gözünüz aydın :)

9. Akgün BİNGÖL
    Gizli

ciddimisiniz :) çok sevindim valla inş gelir yarın sabah istanbula gidiyorum :) bu kerata ben burdayken yumurtlasaydı keşke :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum yuvaya giriyor ne zaman yumurtlar

,
  2. dişi muhabbet kuşu yuvaya giriyor