petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi kuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Hamza Acar tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    illa ceresinin çok kahverengi olması gerekmiyo kızışmış olması için dimi ?

az bişey kahverengilik olsa bile kızışmış oluyo mu ?

bugün gördüğüm dişi kuş ceresi hafif kahverengi olmuş yerli ve uygun fiyata bakımlıda

ama kızşmış mı işte bilen biri cevap versin lütfen.

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    yeni yeni kızışor olmalı havut cer kuşa daha cabuk kızışmasına yadımcı olur 2 _3 gün arayla ver yemeses mama yapım içine karıştır havucu

hem kuşun ilal çiftleşmesi için burnu kahverengi olması şart degil ben buradaki kuşçularda kızışık olmayan yumurtalı çift veya yavrulu çif cok gördüm

kızgınlıksadece üremeyi hızlı oldugu ve verimin oldugu zamandır ilk bahar ayları geliyor kızışma zamanları :)

3. ismail baktır

o senin dediğin gibiydi benim hollanda dişi :) yumurtaları dizdi 1 haftaya yumurtlayacak inşalklah kardeşimm yani illa çerenin koyu kahverengi olmasına gerek yok

4. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim sağolun bilgi için :)

Sayfayı Paylaş