Karadeniz Pet

dişi kuş

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6768
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 6768

Guest
illa ceresinin çok kahverengi olması gerekmiyo kızışmış olması için dimi ?

az bişey kahverengilik olsa bile kızışmış oluyo mu ?

bugün gördüğüm dişi kuş ceresi hafif kahverengi olmuş yerli ve uygun fiyata bakımlıda

ama kızşmış mı işte bilen biri cevap versin lütfen.

yeni yeni kızışor olmalı havut cer kuşa daha cabuk kızışmasına yadımcı olur 2 _3 gün arayla ver yemeses mama yapım içine karıştır havucu

hem kuşun ilal çiftleşmesi için burnu kahverengi olması şart degil ben buradaki kuşçularda kızışık olmayan yumurtalı çift veya yavrulu çif cok gördüm

kızgınlıksadece üremeyi hızlı oldugu ve verimin oldugu zamandır ilk bahar ayları geliyor kızışma zamanları :)

o senin dediğin gibiydi benim hollanda dişi :) yumurtaları dizdi 1 haftaya yumurtlayacak inşalklah kardeşimm yani illa çerenin koyu kahverengi olmasına gerek yok

yeni yeni kızışor olmalı havut cer kuşa daha cabuk kızışmasına yadımcı olur 2 _3 gün arayla ver yemeses mama yapım içine karıştır havucu

hem kuşun ilal çiftleşmesi için burnu kahverengi olması şart degil ben buradaki kuşçularda kızışık olmayan yumurtalı çift veya yavrulu çif cok gördüm

kızgınlıksadece üremeyi hızlı oldugu ve verimin oldugu zamandır ilk bahar ayları geliyor kızışma zamanları :)

teşekkür ederim sağolun bilgi için :)

Geri