petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Kuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan GÖLGE tarafından 3 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan GÖLGE

Çiftimin yumurtası olsun diye 3 aydır çok uğraşıyorum herşeyi tam ama dişi bir türlü izin vermiyor :) 2 side çok kızışkın erkek ayağını atıyor (delirdi artık erkek) dişi gagalıyor acaba dişi ne zaman izin vericek? yuva da var daha yuvayı kemirmedi bile ama içinde talaş var belki oyüzdendir ?

2. mage51

mage51 Guest

Ver nijeri ver nijeri :D

3. Hakan GÖLGE

Nijer veriyorum her zaman, haftada 2 kezde mama veriyorum onada nijer koyuyorum :)

4. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    kavga varmı kuşlar da belki dişi erkeği sevmemiştir bide fotoğraf koyarsanız daha iyi yorumlar yazılabilir . Bide sabır lazım bnm kuşlarımda aynı snnkiler gibi ikiside hazır çiftleşmeye yelteniyolar ama son anda geri ayrılıyolar tek çare beklemek zaten eş tutmuşlarsa eninde sonunda çiftleşicekler uygun şartlarda

5. Hakan GÖLGE

kavga yok çok iyi anlaşıyorlar birbirlerine kur yapıyorlar şuan bile dişi erkeği kaşıyor erkek dişiye yem kusuyor

6. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    o zaman beklemek tek çare bnm yaptığım gibi :) ama bu saatte uyumaları lazım televizyonlu odadamı kuşlarınız bu yüzdende olabilir çiftleşmemeleri

7. Hakan GÖLGE

yok benim odamda bilgisayarın yanında hemen sorun olurmu bu ? hergün ordayım :)

Sayfayı Paylaş