petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi kuşa eş aldım yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve raptorap12 tarafından 5 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. raptorap12

raptorap12 New Member

Beğenileri:
    0
    tam yaşlarını bilmemek üzere ikisi de yavru yeni aldığım erkeğin gagası baya siyah daha.dişi olan buna yaklaşmaya çalışıyor bazen iyi anlaşıyor gibiler ama bazen çok sert olmamakla birlikte kavga ediyorlar. bi sorun olur mu sizce yeni kuşu değişim için götürmelimiyim

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  3. raptorap12

raptorap12 New Member

Beğenileri:
    0
    değiştirmek istemiyorum az da olsa kavga ediyorlar değiştirmem gerekir mi diyorum yoksa sürekli kavga etmeleri mi gerekiyor değiştirmek için. sanırım bizimkilerde bi problem yok

4. uğur GÜNDER

uğur GÜNDER New Member

Beğenileri:
    0
    Çok şiddetli bir kavga olmuyorsa ilk günlerde normal sarmaş dolaş birbirlerinin üstüne atlayan kuş görmedim ben :D

Sayfayı Paylaş