Karadeniz Pet

Dişi kuşların eğitiminde fark olmalı mı ?

sametbalat

Yeni Üye
Arkadaslar öncelikle hayırlı ramazanlar diliyorum hepinize.. Amatör Bir uretici arkadaşımdan muhabbet kuşu aldım erkek diye verdi ama kuş meğerse dişiymiş geri de vermek istemiyorum bayağı sevdim :) şimdi sizlere sorum şu dişi kuşların eğitimi için ( uzaktayken ele gelmesi yada konuşması vs ) ekstra bir şey yapmamız gerekiyor mu ve dişi bir kuş tek yaşayabilir mi .. şimdiden teşekkür ederim ..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 13:15 --

Konu güncel

Arkadaslar öncelikle hayırlı ramazanlar diliyorum hepinize.. Amatör Bir uretici arkadaşımdan muhabbet kuşu aldım erkek diye verdi ama kuş meğerse dişiymiş geri de vermek istemiyorum bayağı sevdim :) şimdi sizlere sorum şu dişi kuşların eğitimi için ( uzaktayken ele gelmesi yada konuşması vs ) ekstra bir şey yapmamız gerekiyor mu ve dişi bir kuş tek yaşayabilir mi .. şimdiden teşekkür ederim ..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 13:15 --

Konu güncel

konuşması konusunda tecrübeli arkadaşların yazması daha iyi olur fakat dişi kuşun tek yaşayamaması gibi bi durum yok. ilk kuşum dişiydi ve 2 sene tek olrk baktım elime alışkındı elimden yem yer hatta elime çıkıp benle kavga bile ederdi :) 2 seneden sonra yanına bi eş almşıtm ve 20 yavru vermişti bana :) oyüzden madem sevmişsiniz de ilgi ve alakayla iyi beslemeyle karşılıgını göstercektir size.. hayırlı ramazanlar

Son düzenleme:
Farklı bir durum yok kardeşim sen ilgilen gerisini kuşa bırak erkek kadar fazla kelime ögrenemez ama konuşur

Teşekkür ederim :) dikkate alicam söylediklerinizi

Geri