petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşların eğitiminde fark olmalı mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sametbalat tarafından 6 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. sametbalat

sametbalat New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar öncelikle hayırlı ramazanlar diliyorum hepinize.. Amatör Bir uretici arkadaşımdan muhabbet kuşu aldım erkek diye verdi ama kuş meğerse dişiymiş geri de vermek istemiyorum bayağı sevdim :) şimdi sizlere sorum şu dişi kuşların eğitimi için ( uzaktayken ele gelmesi yada konuşması vs ) ekstra bir şey yapmamız gerekiyor mu ve dişi bir kuş tek yaşayabilir mi .. şimdiden teşekkür ederim ..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 13:15 --

Konu güncel

2. serengineer

Beğenileri:
    0
    konuşması konusunda tecrübeli arkadaşların yazması daha iyi olur fakat dişi kuşun tek yaşayamaması gibi bi durum yok. ilk kuşum dişiydi ve 2 sene tek olrk baktım elime alışkındı elimden yem yer hatta elime çıkıp benle kavga bile ederdi :) 2 seneden sonra yanına bi eş almşıtm ve 20 yavru vermişti bana :) oyüzden madem sevmişsiniz de ilgi ve alakayla iyi beslemeyle karşılıgını göstercektir size.. hayırlı ramazanlar

#2 serengineer, 6 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 6 Temmuz 2014
  3. t.ert08

t.ert08 New Member

Beğenileri:
    0
    Farklı bir durum yok kardeşim sen ilgilen gerisini kuşa bırak erkek kadar fazla kelime ögrenemez ama konuşur

4. sametbalat

sametbalat New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim :) dikkate alicam söylediklerinizi

Sayfayı Paylaş