Karadeniz Pet

DİŞİ KUŞTAKİ BÜYÜK İLERLEME

Mesbüş

Meraklı Üye
Siz ustalarımında yardımıyla sonunda dişi kuşum pasifleşip iktidarlığı erkeğe bıraktı daha açık söylemek gerekirse eş tuttular uğraştırdı bizi ama sonunda dişi kuş erkeğe sardırmayı gaga atmayı bağarmayı bırakıp erkeğe yem kustu bugün ve yaklaşık 5 sefer bu durumu yakaladım odaya her girdiğimde gördüğüm manzara mükemmel mutlu ediciydi her defasında öpüşüyolar,birbirlerinin tüyleriyle ilgileniyolar birbirleriyle ilgileniyolardı mama kustuklarını öpüştüklerini görmekse daha bi mutlu ediyo insanı,peki sizce eş tutmuşlarımı ve sırada yapmam gereken ne var ustalarım teşekkür ederim saygılar :)

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    603.8 KB · Görüntüleme: 30
  • 2.JPG
    2.JPG
    597.9 KB · Görüntüleme: 26
  • 3.JPG
    3.JPG
    621.7 KB · Görüntüleme: 27
  • 4.JPG
    4.JPG
    510.5 KB · Görüntüleme: 27
  • 5.JPG
    5.JPG
    534.1 KB · Görüntüleme: 23
  • 6.JPG
    6.JPG
    579.1 KB · Görüntüleme: 26
  • 7.JPG
    7.JPG
    576.9 KB · Görüntüleme: 28
Hayirli olsun, guzel hareketler bunlar, birbirlerinden elektrik almislar :)

Evet üstadım bugün onlara baktıkça mutlu oldum inşallah yavru gelir :)

Iyi masallah ask baslamis gencleri bol bol yalniz birakin artik

Sadece yem ve suyu için yanlarına gidicem artık :)

Gözünüz aydın:)
Bu noktaya gelmeleri için ne yaptığınızı da özetler misiniz? Böylece konuyu okuyanlara da faydası olacaktır.

Öncelikle kafesi daralttım ve kızıştırıcı yem ve yumurta maması takviyesiyle ikisinide kızıştırdım kafes düzeninide onların tünekte yan yana gelmelerini sağlıyıcak şekilde düzenledim,ciddi anlamda hiç rahatsız etmeyip kendi kendilerine bıraktım her akşam yatmadan önce 5-15 dakika arasında kur sesleri dinlettim internetten, son gelişmeyi paylaşıyorum yaklaşık 10 dakika önce çifti izliyodum kur sesi açtım erkek dişiye 3 kere ayak atmayı denedi herkesin yardımı var hepinize teşekkür ederim ustalarım

bizimkiler de ağır ağır ilerliyor ya bende yem kusmadan bir adım sonrasına yavru aşamasına geçsin istiyorum.bilinen bir sıkıntıları yok da kültürleri mi uyuşmuyor acaba :D

İnşallah hızlanırlar :) ben şuanki durumdan çok memnunum valla dün erkek 2-3 kere ayak atmaya çalıştı inşallah bu iş olucak kısmetse :)

Geri