Karadeniz Pet

Dişi kuşu ele alıştırma

Özcan CESUR

Yeni Üye
merhaba muhabbet kuşu severler
benim arkadaşımdan aldığım çift kuş çok kavga ettikleri için erkek olanını başka bir arkadaşıma verdim dişi olanı ise ilk kuşumun yanına koydum çok iyi anlaştılar fakat dişi kuşu ele alıştırabilirmiyim çok yabani ve ürkek ilk kuşum ise konuşuyor ele alışık ve çok rahat dişi kuşa nasıl bir yol izlemeliyim kendimize alıştırmak için

arkadaşım sen yanlış iş yapmışsın dişi kuş değil erkek kuş alacaksın dişi kuşlar evcilleşmez yanlış iş yapıyosun değiştir

Kuşun yaşını da yazarsanız daha iyi yorum yapilabilir. Ama sanırım zaman harcanarak her kuş alıştırılabilir. Ben de bi dönem kusu degistirmeyi düşündüm ama uzun vakitler harcayarak cok şükür suan cok cok daha iyiyiz. Hala aramızda bi mesafe vat ama zamanla o da geçecek.
Size bu dersi okumanızı öneririm --> ele alıştırma

fotoraflarını ekledim arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:17 -->-> Daha önceki mesaj 19:16 --

Kuşun yaşını da yazarsanız daha iyi yorum yapilabilir. Ama sanırım zaman harcanarak her kuş alıştırılabilir. Ben de bi dönem kusu degistirmeyi düşündüm ama uzun vakitler harcayarak cok şükür suan cok cok daha iyiyiz. Hala aramızda bi mesafe vat ama zamanla o da geçecek.
Size bu dersi okumanızı öneririm --> ele alıştırma

sarı 4-5 aylık dişi / yeşil 7-8 aylık erkek

Ben çok bilgili değilim bu konuda ustalar yorum yapar. Ben sadece burdaki bilgilere de bakın istedim. Faydalı oldu bana oldukça. Benim dışı de sizinki kadardı ama tek bakıyorum ben. Sizin durumunuza ustalar yorum yapacaktır.

Ben çok bilgili değilim bu konuda ustalar yorum yapar. Ben sadece burdaki bilgilere de bakın istedim. Faydalı oldu bana oldukça. Benim dışı de sizinki kadardı ama tek bakıyorum ben. Sizin durumunuza ustalar yorum yapacaktır.

yorumunuz için teşekürler verdiğiniz linkteki bilgileri ilk kuşumda uygulamıştım şu an 7-8 kelime konuşuyor ve bize çok alışık o kadarki bazen ilgisinden ailecek bunalıyoruz çık hareketli maşallah hergün kafesinden dışarı çıkarıyorum, ama kafeste kaldığı anlar bazen kendimi rahatsız hissediyorum yalnız kafese zor bi durum bende bir eşi olursa daha iyi olur dedim ama dişiyide konuşturamazakta ele alışmasını ve bizden korkmamasını istiyorum şu an bunun için ne yapmalıyım
tek olarak alıştırmak daha kolay çift nasıl olacak düşünüyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:30 -->-> Daha önceki mesaj 19:55 --

Güncell konu ustaların yorumlarını bekliyorum

Erkek kac aylikken konjsmaya basladi

eve getirdikten 1-1,5 ay sonra ilk ve devamlı tekrarladığımız kelimeyi (BABİŞKO)yavaş yavaş söylemeye başladı net söylemesi 2 ayı aştı sanırım ama ondan sonra arka arkaya (AŞKIM, CANIM BENİM , CİCİKUŞ, SENİ SEVİYORUM , ZEYNEP)diğer kelimeleri öğrendi şu anda dişiye kur yaparken bile konuşuyor aşkım falan diyor dişiye ara sıra çok tatlı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:00 -->-> Daha önceki mesaj 18:42 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/cins...umun-cinsini-irkini-merak-ediyorum-25442.html

ilk aldığımda konu açmıştım bayağı büyüdü kerata o zamandan beri maşallah.

Geri