Karadeniz Pet

Dişi kuşu fena kıstırıyorlarr : )

Baskın erkek dişiyi kapıyor ben çok beğendim baskının rengini

onasıl bir kafes :) papağan muhabbet aşağıda horoz tavuk var :D

evet çok güzel kuşlar var fakat adam ne bulursa koymuş aynı yere .. O dişiye papağanda çıkabilirdi.

Grup yapiyolar çok güldüm .))

Grup yapiyolar çok güldüm .))

hahaha bu arkadaş bu kadar kuşu aynı kafese koyduysa papağan dahi , vardır bir bildiği .

Biz tam tersi her çifti ayırırız bu arkadaş ise papağan muhabbet karıştırmışta karıştırmış.

Son düzenleme:
daha öncede ızlemıştım . bız her çıftı ayırıyoz demıstım . iyiki ayırıyoz. sımdı 3 erkek bırden cıkıyo ustune . yumurta olsa hangısı dısıye bakacak ondada kavga eder bunlar kanımca :D bi kız için arkadaşlarını satmasınlar :D

O dişiden karışık bişi çıkar kesinlikle ileride. Çeşit çeşit biniyorlar bi papağan kaldı arada dikkat ederseniz o da diğerlerini kovuyor.

gülmek ten koptum bu video yu biliyorum. benım dişiyide onların arasına atmak lazim renk renk yavrulari olur :=)

Dişi öyle moda girmiş ki ne gelse farketmeyecek.
Sultan da dolanıyordu peşinde.. :)

evet ustam bu kadar cins kuş bir yerde kaçacak gidecek yeri yok dişi ne yapsın suç sahibinde , aslında sahibinde de suc aramamak gerek cünkü vardır bir bildiği çeşit çeşit farklı tür üretmek istiyor herhalde o umutla yaklaşıyor .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:24 -->-> Daha önceki mesaj 00:23 --

Baskın erkek dişiyi kapıyor ben çok beğendim baskının rengini

çok güzel kuşlar var içerisinde : ) ama tavuk kümesinden farksız her biri bir yerde.

papagan galiba dişi yoksa oda denicek gibi duruyo :D üstüne çıkanın rengi muhteşem bide ya :)

papagan galiba dişi yoksa oda denicek gibi duruyo :D üstüne çıkanın rengi muhteşem bide ya :)

Bu kadar kişi bu kusları cok beğendigine göre bu kuslar suan yaşamıyordur kesin nazar değmiştir .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:24 -->-> Daha önceki mesaj 00:33 --

Konuyu hortlatalım :D Video güzel izleyin izlemeyen kalmasın .

Son düzenleme:
Fatmagül Again :D

Papağan istese alırdı , baktı küçükbaşlar kalabalık biraz ürktü :D

Son düzenleme: