petshop

Dişi kuşum 1 haftadır yuvada yatıyor ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ediz Edizoğlu tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Ediz Edizoğlu

Selamun Aleyküm Arkadaşlar Dişi kuşum yaklaşık 1 haftadır tuvada yatıyor özelikle geceleri . Popo daki tüylerde dökülme ve popo da şişme var aynı zamanda koydugum kalamar kemiğini bi günde bitirdi ve çok fena kızıştı erkek zaten kızgın . Ancak Dişi kuşum kanatları düşük değil Her yumurtası olan kuşun kanatları düşmüyormuş sanırsam . Kuşumun resmini çekipte size atamıyorum çünkü dişi kuş beni görünce yuvaya hucum ediyor haraketleniyor yerinde durmuyor . Sizce Dişi kuşta yumurta varmıdır ? 1 haftadır yatıyor ama bişey yok henüz

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    307
    Bunlar güzel şeyler sabredin dediginiz şeyler iyiye işaret inşaallah en kisa zamanda yumurtlar

3. Muhammed Necib Karabulut

Üye

Beğenileri:
    8
    Nasıl ikisini de bu kadar kızıştırdınınız bi yardımcı olur msnz?

4. Ediz Edizoğlu

İnşallah öyledir kardeşim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:13 -->-> Daha önceki mesaj 19:12 --

Erkek tek 8 ay geçirdi o ara kendi başına kızıştı bilmiyorum dişi ise 3 -4 aydır erkekle ve özelikle havuc verdikten sonra kızıştı ancak iş erkek kuşta bitiyor erkek istekli oldunmu dişide olur olmaz kızışıyor haliyle

Sayfayı Paylaş