petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşum 1 haftadır yuvada yatıyor ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ediz Edizoğlu tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Ediz Edizoğlu

Selamun Aleyküm Arkadaşlar Dişi kuşum yaklaşık 1 haftadır tuvada yatıyor özelikle geceleri . Popo daki tüylerde dökülme ve popo da şişme var aynı zamanda koydugum kalamar kemiğini bi günde bitirdi ve çok fena kızıştı erkek zaten kızgın . Ancak Dişi kuşum kanatları düşük değil Her yumurtası olan kuşun kanatları düşmüyormuş sanırsam . Kuşumun resmini çekipte size atamıyorum çünkü dişi kuş beni görünce yuvaya hucum ediyor haraketleniyor yerinde durmuyor . Sizce Dişi kuşta yumurta varmıdır ? 1 haftadır yatıyor ama bişey yok henüz

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bunlar güzel şeyler sabredin dediginiz şeyler iyiye işaret inşaallah en kisa zamanda yumurtlar

3. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Nasıl ikisini de bu kadar kızıştırdınınız bi yardımcı olur msnz?

4. Ediz Edizoğlu

İnşallah öyledir kardeşim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:13 -->-> Daha önceki mesaj 19:12 --

Erkek tek 8 ay geçirdi o ara kendi başına kızıştı bilmiyorum dişi ise 3 -4 aydır erkekle ve özelikle havuc verdikten sonra kızıştı ancak iş erkek kuşta bitiyor erkek istekli oldunmu dişide olur olmaz kızışıyor haliyle

Sayfayı Paylaş